Rim alistas Kontsertlavad lisaajal, suure edu maha mänginud Pelgulinn pääses kaotusest

-Rim | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga I divisjonis alistas Rim lisaajal Kontsertlavad.ee. Teistes laupäevastes mängudes teenis Aexpo/Estravan võidu Lival BC üle ja KK Pelgulinn sai tugeva avapoolaja toel jagu A Le Coqist.

Rim – Kontsertlavad.ee 79:73 (17:14, 18:20, 16:19, 18:16, 10:4)

Kontsertlavad.ee alustas viimast veerandit 2-punktilises eduseisus, kuid normaalaja lõpuks seisid tablool viiginumbrid 69:69. Lisaajal pani oma paremuse maksma aga Rim, kes teenis 6-punktilise võidu.

Võitjate resultatiivseim oli 6 kolmepunktiviset tabanud Kaur Jasson, kelle arvele kogunes lõpuks 22 silma. Martin Ahven toetas teda 16, Tiit-Gregor Mets 15 ning Janar Männistu 8 punktiga. Kontsertlavad.ee parimad punktitoojad olid Argo Klemmer 19 ja Rivo Tolli 13 punktiga. Rait Ermann, Andre Ojasild ja Tanel Virtmann said kõik kirjas 8 silma.

4 võidu ja 2 kaotusega jätkav Rim tõusis liigatabelis 5. kohale, Kontsertlavad.ee on 3 võidu ja 4 kaotusega 8. kohal.

Aexpo/Estravan – Lival BC 73:63 (22:16, 16:16, 18:14, 17:17)

Avapoolaja 38:32 võitnud Aexpo/Estravan kasvatas viimase veerandi alguseks eduseisu 10 punktile ning sama suure vahega kohtumine ka lõppes.

Aexpo/Estravani parimad olid Karl Erik Glück, Kristjan Prüüs ja Valjar Sutri, kes viskasid kõik 14 punkti. Tarmo Antson panustas meeskonna võitu 10 ning Alex Tammemäe 8 silmaga. Kaotajate poolelt kerkis üleplatsimeheks Sven Rungi, kes kogus 23 punkti. Risto Merimaa sai kirja 10 ja Carl-Martin Jõgeda 9 punkti.

Liigatabelis 3. kohta hoidval Aexpo/Estravanil on nüüd kirjas 5 võitu ja 2 kaotust, Lival BC asub 1 võidu ja 6 kaotusega 12. ehk viimasel kohal.

KK Pelgulinn – A Le Coq 72:68 (24:12, 18:10, 14:21, 16:25)

KK Pelgulinn alustas kohtumist hästi ja võitis avapoolaja 42:22. Teist poolaega domineeris A Le Coq, kuid KK Pelgulinn pääses siiski 4-punktilise võiduga.

Võitjameeskonna resultatiivseimaks kerkis Henry Ahven, kes viskas suurepärased 35 punkti. Martin Pingin lisas 16 ja Kaur Laasma 7 silma. A Le Coq parim oli 5 kolmepunktiviset tabanud Henri Räim, kelle arvele kogunes 26 silma. Sander Rootslane sai kaotusmängus kirja 11, Egon Viik 9 ja Alvin Kuimet 8 punkti.

KK Pelgulinn on käimasoleval hooajal kogunud 5 võitu ja 2 kaotust ning jätkab liigatabelis 4. kohal, A Le Coq asub 3 võidu ja 4 kaotusega 7. positsioonil.

I divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Tallinna Rahvaliiga I divisjoni mängud jätkuvad laupäeval, 12. jaanuaril, kui omavahel lähevad vastamisi Omniva – MGT Team, Rim – Mediq Eesti ja Aexpo/Estravan – Park Minigolf.