Mediq Eesti võttis seitsmenda võidu järjest, Lival BC alistas napilt Omniva

-Mediq Eesti – SkyMobile | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga I divisjonis teenis Mediq Eesti juba seitsmenda järjestikuse võidu, kui alistas pühapäeval SkyMobile. Teistes kohtumistes sai Lival BC napilt jagu Omnivast ja Kontsertlavad.ee võttis kindla võidu MGT Teami üle.

FOTOGALERII!

Mediq Eesti – SkyMobile 97:92 (26:18, 29:29, 22:21, 20:24)

Mediq Eesti haaras esimese veerandi järel 8-punktilise eduseisu ja sama suure vahega lõpetati ka avapoolaeg. Teine poolaeg jätkus tasavägiselt ning SkyMobile läks otsustavale neljandikule vastu 68:77 kaotusseisus. Viimase veerandi Mediq Eesti küll kaotas, kuid säilitas mängu lõpuks siiski 5-punktilise eduseisu ja võttis oma 7. järjestikuse võidu.

Võitjate parim skooritegija oli Karl Künter Kaljuveer, kes viskas 27 punkti. Kristo Jürgenson toetas teda 20 ja Reido Sepp 17 punktiga, Antti Hanson ning Peedu Tammistu lisasid mõlemad 11 silma. Kaotajate parim oli 4 kolmepunktiviset tabanud Juri Titov, kelle arvele kogunes 31 silma. Anton Subbotin lisas 25 ja Anton Upeniek 15 punkti.

Mediq Eestil on nüüd kogutud 8 võitu ja 2 kaotust, millega tõusti 2. kohale. SkyMobile on 2 võidu ja 8 kaotusega eelviimasel ehk 11. positsioonil.

Omniva – Lival BC 60:62 (11:12, 17:11, 10:26, 22:13)

Avapoolaja 23:28 kaotanud Lival BC pani oma paremuse maksma kolmandal veerandajal ja suundus viimasele perioodile juba 49:38 eduseisus. Viimasel veerandil oli taas parem Omniva, kuid Lival BC võttis siiski napi 2-punktilise võidu.

Võitjate resultatiivseim oli 22 punkti visanud Sven Rungi. Carl-Martin Jõgeda lisas 13, Risto Merimaa 9 ja Kaur Kadak 8 punkti. Omniva parim oli Aivar Kuldsaar, kes tabas 5 kolmepunktiviset ja tõi kokku 22 silma. Hindrek Taavet Taimla ja Matis Merivee kogusid vastavalt 13 ning 8 punkti.

Liigatabelis tõusis Lival BC võiduga Omnivast mööda ja asub nüüd 3 võidu ja 7 kaotusega 9. positsioonil. 10. kohale langenud Omnival on kirjas 2 võitu ja 7 kaotust.

Kontsertlavad.ee – MGT Team 74:53 (15:11, 15:18, 23:7, 21:17)

Avapoolaja 30:29 võitnud Kontsertlavad.ee tegi otsustava vahe sisse kolmandal veerandajal ning läks viimasele neljandikule vastu 17-punktilises eduseisus. MGT Team enam mängu tagasi tulla ei suutnud ja Kontsertlavad.ee võitis kohtumise 21 punktiga.

Kontsertlavad.ee resultatiivseim oli 16 punkti visanud Argo Klemmer. Rivo Tolli tõi 13 ja Andres Kuuse, Andre Ojasild ja Tanel Virtmann said kõik kirja 12 punkti. Kaotajate poolelt kerkis üleplatsimeheks taas Vitali Šerstnjov, kes tabas 4 kolmepunktiviset ja tõi kokku 29 silma. Aleksei Hamalainen lisas 10 punkti.

Kontsertlavad.ee tõusis nüüd liigatabelis 6 võidu ja 4 kaotusega 5. kohale. MGT Team on jätkuvalt viimasel ehk 12. kohal, olles kogunud 2 võitu ja 8 kaotust.

I divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Järgmised Tallinna Rahvaliiga I divisjoni mängud peetakse laupäeval, 16. veebruaril, kui omavahel lähevad vastamisi Rim – Park Minigolf, KK Pelgulinn – Online Media ja A Le Coq – Aexpo/Estravan.