Alar Varrak debüüdist Rahvaliigas: järgmisel päeval tahtsin jalad amputeerida

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni Regular sarjas tegi hiljuti oma tänavuse hooaja debüüdi treener Alar Varrak, kes Venemaalt naasnuna sai taas üle pika aja ka ise korvpalliketsid jalga tõmmata. Puhhide meeskonna jaoks oli kuulsa kaaslase lisandumine aga magushapu varjundiga, kuna samas mängus saadi ka hooaja esimene kaotus – 67:73 Tabasalu vastu.

Regular sarja II divisjonis seni võidult võidule sammunud Puhhide seeria katkes hooaja seitsmendas kohtumises ja sellega pole madalama divisjoni tabelis enam ühtegi kaotuseta meeskonda. Vaid ühe kaotuse on praeguseks laekunud tulemuste kohaselt teeninud ka seesama Tabasalu ja Genius Sports.

Puhhide kasuks viskasid Brett Nõmm ja Alan Helm mõlemad võrdselt 19 punkti, Marko Pern lisas 10 silma. Varraku arvele jäid korvi alt toodud 2 punkti. Vabaviskejoonel käis treener kahel korral, kuid eksis mõlemal sooritusel. Tabasalu särgis särasid Mikk Pihkva 15, Raido Seppam 14 ning Karto Kõiv ja Jaanus Lõhmus võrdselt 10 silmaga.

“Ma panin nii kindlalt korvi alt ära need kaks punkti,” muigas Varrak korvpallipodcastis “Möödavise” Optibet Rahvaliigas mängimise teemat kommenteerides. “Aga teisipäeval kirjutasin sõbrale, et tahtsin jalad lasta ära amputeerida. Tuli välja, et ma teatud põhjustel tegin viimati sporti 2019. aasta mais. Kuna mehi oli vähe, siis pidin 20 minutit mängima. Ilma trenni tegemata,” lisas Venemaalt enda sõnul ka neli lisakilo kaasa saanud Varrak.