Audentes alustas Tallinna Rahvaliigat võidukalt, LakiLakid teenisid avavõidu

-LakiLakid | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga pühapäeval toimunud järjekordsel mängudepäeval peeti II divisjonis kaks tasavägist mängu ning üks veidi suurema vahega lõppenud kossumatš. Tabelisse sai teise võidu Nordauto, võidukas oli Rahvaliigas debüteerinud Audentes ning tänavuse hooaja esimese silma sai pähe LakiLakide tiim.

Vaata pildigaleriid II divisjoni mängudest SIIT.

Nordauto – Coop/Mefab 79:70 (16:10, 22:24, 16:19, 25:17)

Nordauto (2-0) meeskond teenis tabelisse teise võidu tänu ühtlasemale tegutsemisele rünnakul – Marek Keskküla sai kirja 8 punkti, Lauri Nurgamaa lisas 17, Ülar Liivas 15 ning Steven Saal 13 silma. Coop/Mefabi (1-2) poolel kogus nende liider Reigo Nõmm 34 punkti, tabades sellel teel ka kuus kolmest. Timo Kark ja Randel Päid said kirja võrdselt 12 punkti.

BC Connection – Audentes 44:71 (8:21, 16:16, 14:18, 6:16)

Oma Rahvaliiga debüüdi teinud Audentese (1-0) meeskond alustas kohe võidukalt, kui 27-punktiga mängiti üle BC Connection (0-2). Noored pallurid olid eriti hoos esimesel ja viimasel veerandil, mil lubati vastastel visata vastavalt 8 ja 6 silma. Võitjate edukaim oli viis kaugviset tabanud ja 24 punkti kirja saanud Sixten Tomingas, Riko Roosnurm tõi 17 ning Reijo Põllu ja Matthias Pärn kumbki 9 silma. Kaotajate edukaim oli 14 punktiga Ahti Soom ja 9 silma lisas Johan Jõgi.

LakiLakid – Keskturu Kossuklubi 59:47 (11:17, 17:4, 15:15, 16:11)

Kuigi LakiLakid (1-1) jäid kohe mängu alguses kaotusseisu ning kaotasid avaveerandi kuue punktiga, siis teisel veerandil keerati kaitse täiesti lukku ning lubati Keskturu Kossuklubil (0-2) visata vaid neli silma. Neli kaugviset sopsanud Martin Tõrv viskas võitjate parimana 14 silma, Gert Kuuskmäe lisas 9 ning Freddy Haljand 8 punkti. Kaotajate poolel tõi Egert Puhm 12 punkti ja Kristjan Kikkas sai kirja 10 silma.