HÄÄLETA! Aita valida Tallinna Rahvaliiga detsembri parimad mängijad!

-Riho Usar | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliigas on aeg valida järgmised kuu parimad mängijad, kes saavad lisaks vastavale aunimetusele ka premeeritud FitMode’i ning A Le Coqi poolt.

Novembri parimate valimisel saavad kaasa lüüa kõik meie lugejad, sest mõlemast divisjonist oleme välja valinud kandidaadid, kelle vahel toimub Korvpall24.ee lehel rahvahääletus. Hääletus kestab kuni 9. jaanuari õhtuni.

I divisjoni detsembri MVP kandidaadid:

Karl Künter Kaljuveer (Mediq Eesti) – Mediq Eesti meeskond teenis detsembris kahest mängust kaks võitu ning väga suur roll oli selles just Kaljuveeril. Kuu esimesel päeval viskas ta 80:62 võidumängus MGT Teami vastu üleplatsimehena 25 punkti ning jõulude eel vedas 24 punktiga (sh 3 kaugviset) oma tiimi 84:66 võidule KK Pelgulinna vastu. Kokku jäi jõulukuul Kaljuveeri arvele seega kaks võitu ja keskmiselt 24,5 punkti.

Konstantin Gnedenkov (SkyMobile) – Järjest enam oma mängu käima tõmbava SkyMobile’i üks liidreid viskas detsembri keskel 57:66 kaotusmängus MGT Teami vastu 18 silma, kuid lõpetas aasta 27 punktiga (sh 6 kaugviset) palju kajastust leidnud 63:62 võidumängus Aexpo/Estravani vastu. Kokku oli Gnedenkov isiklikult osaline detsembris siis nii ühes võidus kui kaotuses, keskmiselt tõi ta 22,5 punkti.

Kristjan Prüüs (Aexpo/Estravan) – Rahvaliiga üks teravamaid tagamängijaid tegi detsembris ühe vähesena kaasa koguni kolmes mängus ning oli kõigis ka resultatiivne. Alustas ta kuud 74:56 võidumängus SK Rimi vastu 20 punktiga (sh 3 kaugviset), jätkas detsembri keskel 84:61 võidumängus Omniva vastu taas 20 silmaga ning lõpetas kuu 62:63 üllatuskaotusega SkyMobile’ile, olles 27 punktiga Aexpo/Estravani vedaja. Kokkuvõttes jäi Prüüsile detsembrist näppude vahele 2 võitu ja 1 ülinapp kaotus ning keskmiselt 22,3 punkti mängus.

Hääletada saab SIIN.

II divisjoni detsembri MVP kandidaadid:

II divisjonis oli kolme kandidaadid leidmine keeruline, kuna päris mitmel mängijal oli detsembrist ette näidata küll üks hea esitus, kuid teist mängu polnud üldse kirjas või jäi teine kohtumine oodatust kesisemaks. Seetõttu valisime kolm mängumeest, kes suutsid detsembris näidata kahte korralikku ja stabiilset esitust.

Riho Usar (Eelviimased) – Kuu esimesel päeval tabas Usar kolm kaugviset ning vedas 19 punktiga Eelviimased 72:59 võidule Audentese vastu. Järgmisel nädalavehtusel oli mängumees taas hoos, kui tema 18 silma aitasid tiimil 79:70 alistada Coop/Mefabi. Usaril jäi detsembrist kontosse kaks võitu ja keskmiselt 18,5 punkti.

Andre Sandla (Nordauto) – Ainsana meie kandidaatidest detsembris kolm mängu pidanud Sandla alustas kuud küll 9-punktise esitusega 65:53 võidumängus Keskturu Kossuklubi vastu, kuid näitas seejärel kahes järgmises kohtumises väga head minekut. 72:75 kaotusmängus Morskade vastu tõi Sandla oma tiimi parimana 19 punkti ja 71:53 võidumängus Toyota vastu oli omade üks parimaid 18 silmaga. Kokku seega mehele detsembrist kaks võitu ja üks kaotus ning keskmiselt 15,3 punkti.

Reijo Põllu (Audentes) – Kuigi Põllu jäi detsembri avapäeval 59:72 Eelviimastele kaotatud mängus 7 punkti peale, siis tõusis ta kuu keskel 81:43 võidetud mängus Keskturu Kossuklubi vastu 27 silmaga oma tiimi parimaks. Kokku jäi tema arvele detsembris seega üks võit ja üks kaotus ning keskmiselt 17 punkti.

Hääletada saab SIIN.