I divisjonis teenisid võidulisa Omniva, Rim ja Lival BC, nelja tiimi jaoks on põhiturniir läbi

-Simo Jaanus (Omniva) | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga I divisjonis peeti laupäeval kolm kohtumist, kus võidud said kirja Omniva, Rim ja põhiturniiri lõpetanud Lival BC. A Le Coq, SkyMobile ja MGT Team lõpetasid põhihooaja kaotustega.

FOTOGALERII!

A Le Coq – Omniva 64:68 (9:10, 19:20, 18:24, 18:14)

Avaveerandi ühe punktiga võitnud Omniva juhtis poolajaks 30:28 ja kolmanda veerandi lõpuks 54:46. A Le Coq suutis küll viimase veerandi võita, ent pidi siiski leppima 4-punktilise kaotusega.

Omniva parim oli Simo Jaanus, kes tabas 4 kolmepunktiviset ja kogus kokku 23 silma. Marko Enula lisas 16, Matis Merivee 10 ja Aivar Kuldsaar 8 punkti. Kaotajate parimad skooritegijad olid Peep Orlovski ja Henri Räim, kes kogusid vastavalt 22 ja 21 punkti. Meelis Levkoi arvele jäi 7 punkti.

A Le Coqi arvele kogunes hooaja jooksul 4 võitu ja 7 kaotust, millega hoitakse liigatabelis 9. kohta. Omnival on ette näidata 3 võitu ja 7 kaotust, millega püsitakse 10. positsioonil.

Rim – SkyMobile 84:64 (22:15, 26:21, 14:7, 22:21)

Rimi ja SkyMobile’i mäng peeti sel korral maha mitteametliku sõpruskohtumisena, kuna SkyMobile ei saanud võistkonda kokku. Kuna prioriteet oli kohale tulnud palluritele mänguvõimaluse pakkumine, siis lisati SkyMobile’i ridadesse nende tiimis mitteregistreeritud mängijaid ning peeti matš ära.

Võitjate parimad skooritegijad olid Risto Lunts ja Kaur Jasson, kes kogusid vastavalt 18 ja 17 punkti. Rigo Auväärt ja Ingmar Daub said mõlemad kirja 15 silma ning Tiit-Gregor Mets lisas 11 punkti. Kaotajate eest viskas Konstantin Gnedenkov 14 punkti.

Rim jätkab liigatabelis 4. kohal, olles kogunud 7 võitu ja 3 kaotust. SkyMobile lõpetas hooaja 2 võidu ja 9 kaotusega viimasel ehk 12. positsioonil.

Lival BC – MGT Team 64:51 (13:15, 11:13, 19:8, 21:15)

Mängu alustas paremini MGT Team, kes võitis avaveerandi 2 punktiga ning juhtis poolajaks 28:24. Teine poolaeg kuulus aga Lival BC-le, kes võttis lõpuks 13-punktilise võidu.

Lival BC parimad punktitoojad olid Sven Rungi 18, Eduard Zinovjev 16 ja Andre Ilves 14 silmaga. Kaur Kadak ja Risto Merimaa lisasid kumbki 6 punkti. Kaotajate parim oli Vitali Šerstnjov, kes kogus üleplatsimehena 28 punkti. Aleksei Hamalainen lisas 9 ja Dmitri Tur 6 punkti.

Lival BC-l on liigatabelis 4 võitu ja 7 kaotust, millega asutakse 8. kohal. MGT Team on 2 võidu ja 9 kaotusega eelviimasel ehk 11. kohal.

I divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Järgmised Tallinna Rahvaliiga I divisjoni mängud peetakse laupäeval, 2. märtsil, kui omavahel lähevad vastamisi Online Media – Aexpo/Estravan, KK Pelgulinn – Kontsertlavad.ee ja Mediq Eesti – Park Minigolf.