II divisjonis said aasta viimastes mängudes võidud Retlar/BC Forwards ja LakiLakid

-LakiLakid – Coop/Mefab | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga II divisjonis peeti laupäeval 2018. aasta kaks viimast kohtumist, kus Retlar/BC Forwards alistas Toyota ja LakiLakid teenisid kindla võidu Coop/Mefabi üle.

FOTOGALERII!

Retlar/BC Forwards – Toyota 64:45 (24:11, 11:7, 19:16, 10:11)

Retlar/BC Forwards alustas kohtumist paremini ning juhtis poolajaks 35:18. Teine poolaeg möödus tasavägisemalt, kuid mängu tagasi tulla Toyota meeskond enam ei suutnud ja lõpetas kohtumise 19-punktilise kaotusega. Retlar/BC Forwards asub 4 võidu ja 3 kaotusega liigatabelis 7. kohal, 7 mängu järel endiselt võiduta jätkav Toyota on viimasel ehk 12. kohal.

Võitjate poolelt kerkis üleplatsimeheks Rain Aun, kes viskas 15 punkti. Taavi Kõiv toetas teda 14, Denis Gradusov 11 ja Karel Kask 8 silmaga. Toyota parim oli 14 punkti visanud Viljar Sillamaa, Timo Hallist sai kaotusmängus kirja 10, Marat Salahhov 8 ning Janno Juhanson 6 punkti.

LakiLakid – Coop/Mefab 79:54 (18:5, 18:14, 25:12, 18:23)

Juba avaveerandil 13 silmaga ette pääsenud LakiLakid eduseisu käest ei lasknud ning lõpetasid kohtumise 25-punktilise võiduga Coop/Mefabi üle. LakiLakid jätkavad 5 võidu ja 2 kaotusega 5. kohal, Coop/Mefab asub 3 võidu ja 4 kaotusega 8. positsioonil.

Võitjate parim oli koguni 6 kolmepunktiviset tabanud Martin Tõrv 18 punktiga. Lauri Perv lisas 16 ja Robert Norak 13 silma. Freddy Haljandi, Kaspar Komissarov, Kristo Krinpus ja Madis Löper said kõik kirja 6 punkti. Coop/Mefabi resultatiivseim oli Taivo Krass, kes viskas üleplatsimehena 24 punkti. Timo Kark tõi kaotusmängus 14 ja Reigo Nõmm 9 silma.

II divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Tallinna Rahvaliiga II divisjoni mängud jätkuvad uue aastal, kui 5. jaanuaril lähevad omavahel vastamisi Wildix/Esecom – Audentes, Eelviimased – Keskturu Kossuklubi ja West Tallinn – BC Connection.