Kaheksa meeskonda teevad pühapäeval avalöögi tänavuses Tallinna Rahvaliigas

-Online Media – A Le Coq | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga hooaeg jätkub teise mängudepäevaga juba pühapäeval, 7. oktoobril. Kavas on kolm põnevat mängu I divisjonis ning kolm vähemalt sama vägevat kohtumist II divisjonis.

Päeva alustavad kell 14.30 teise divisjoni mängumehed, kui vastamisi lähevad Morsad (0-0) – Coop/Mefab (1-0), Eelviimased (0-0) – BC Connection (0-0) ja LakiLakid (0-0) – Nordauto (0-0).

Seejuures viis tiimi on sellised, kes teevad Tallinna Rahvaliigas tänavuse hooaja avamängu. Ainsana käis avapäeval platsil Coop/Mefab, kes alustas 63:51 võiduga Wildix/Esecomi üle. Tolles matšis paistis võitjate poolel silma 24 punkti toonud Reigo Nõmm.

Esimese divisjoni kolm matši saavad alguse kell 16.00 ning väljakule jooksevad Mediq Eesti (1-0) – Aexpo/Estravan (0-0), Online Media (1-0) – Kontsertlavad/Tallinna Kalev (0-0) ning A Le Coq (0-1) – SkyMobile (0-0).

Siin on hooaja alustajaid kolm ning avapäeval juba märgi maha saanud tiime samuti kolm. Teistkordselt jooksevad väljakule võidukalt alustanud Mediq Eesti ja Online Media ning avamängus kaotuse vastu võtnud A Le Coq.

Väga huvitavaid mehi on üles antud näiteks Kontsertlavad/Tallinna Kalevi meeskonnas, kui nimekirjas on meie kettaheitekuulsus Gerd Kanter ning kunagised meistriliigakorvpallurid Kristo Orula ja Roland Randmaa.

Optibet Tallinna Rahvaliiga tulemused, kalender, koosseisud, statistika jms on leitav veebilehelt Rahvaliiga.ee. Fotogaleriid mängupäevadest leiab Optibet Tallinna Rahvaliiga Facebooki lehelt.