Karikavõistlustele on avalöök antud! Esiliigatiim KK Viimsi teenis veenva võidu

-Jorgen Rikberg | Foto: Siim Semiskar

Üle nelja aasta taas Eesti korvpalli võistluskalendrisse lisandunud meeste karikavõistluste turniiri ehk tänase nimega Paf Superkarika avamängus alistas esiliiga võistkond KK Viimsi/Noto Rahvaliigas palliva Kose 2020 meeskonna numbritega 118:65.

Avaveerandil 28:18 Viimsi suurendaks poolajaks eduseisu juba enam kui 20 punktile – 47:25. Kolmandal veerandil koguni 41 ja neljandal 30 silma visanud viimsikad ei jätnud Kosele mingit võimalust ja kirjutasid tabelisse veenva võidu, kirjutab Basket.ee.

Saamuel Rõigas tõi võitjatele 22 punkti, Jorgen Rikberg ja Kristjan Evart lisasid võrdselt 19 silma. Robert Lilleõis panustas 13 ja Andreas Märtson 12 punktiga. Kose poolelt vastasid Riko Roosnurm 24 ja Kris Kallas 14 silmaga.

1/16-finaali korduskohtumine peetakse 18. septembril Viimsis. Kahe mängu kokkuvõttes parem meeskond läheb 1/8-finaalis vastamisi KA Tallinna Kalev/TSK-ga.

Järgmine Paf Superkarika mäng leiab aset juba täna õhtul, kui TalTechi spordihoones kohtuvad Alexela/Mediq Eesti (Rahvaliiga) ja Tamsalu Los Toros/TALTECH (Saku I liiga).