KK Pelgulinna vaimne liider avamängust Rahvaliigas: kõik jäid terveks ja meel on hea

-Erkki Kasenurm | Foto: Ekraanitõmmis

Eelmisel laupäeval alguse saanud Optibet Tallinna Rahvaliigas on tänavusel hooajal tiitlit kaitsmas KK Pelgulinna meeskond, kes avakohtumises sai 84:71 jagu SK Rimist. Tõmbasime kaamera ette tiimi kogenud vanameistri Erkki Kasenurme, et küsida, millise suhtumisega nad uuenenud Rahvaliigas aastale vastu lähevad.

“Võidukalt alustasime ja selles mõttes läks hästi, aga mäng ise oli väga krobeline. Võib-olla veidi sarnane hooaja esimesele BC Kalev/Cramo ja Ventspilsi mängule. Aga jäime rahule. Kõik jäid terveks ja meel on hea,” rääkis Kasenurm Korvpall24.ee portaalile pärast KK Pelgulinna avamängu.

Uuenenud Tallinna Rahvaliiga kohta oli mehel lausuda kiidusõnu: “Väga uhke. Kasvõi saali järgi vaadates, endalgi on esimest korda siin saalis mängida. Tundub, et on mõeldud ka avamispäeva ja organisatoorse poole peale. Esmamuljed on väga head.”

KK Pelgulinna eesmärgiks on tema sõnul mängida ikkagi võidu peale: “Kuigi alati on keerulisem tiitlit kaitsta, siis meil on ainult üks eesmärk – tahame veel võita. Võidu maitse oli kevadel väga magus ja ei taha teisi maitseid.”

“Mina ei tea vastastest veel mitte midagi. Näen, et mõned tuttavad näod on vahetanud särki, aga võib-olla meie KK Pelgulinna hall kardinal on vastaste kaardistamist tõsiselt tegemas. SK Rim oli meil esimene vastane ja teda me mäletasime kevadest. Mõnes mõttes selline teadmatus on hea,” arvas harrastuskorvpallur.

Küsimuse peale, miks KK Pelgulinna mehed harrastuskorvpalliga tegelevad, tuli Kasenurmelt väga pikk vastus, kus lahati tiimi algusaegu Pelgulinna koolihoovi väljakult kuni tänapäevani. Mida täpselt mees rääkis, saab vaadata videointervjuust.

Optibet Tallinna Rahvaliiga mängud jätkuvas Sõle Spordikeskuses juba sel pühapäeval, 7. oktoobril, kui peetakse järjekordsed kuus mängu. Ajakava ja tulemused leiab Rahvaliiga ametlikult veebilehelt Rahvaliiga.ee.