KUULUTUSED! Otsin meeskonda, otsime mängijat, vajame treeneri abi!

Korvpalli Tallinna Rahvaliiga registreerimine on täie hooga käima läinud ning lisaks meeskondade suurele huvile oleme saanud ka mitmeid küsimusi harrastuskorvpalluritelt, kellel on suur soov algaval hooajal palli mängida, kuid pole veel oma tiimi.

Otsustasime luua koha, et Tallinna Rahvaliiga lehel oleks võimalik teada anda soovist leida endale meeskond või ka tiimidel otsida endale uusi mängijaid või treenerit, kes aitaks neil mängukvaliteeti tõsta.

Kuulutuse saab lisada selle teksti all olevasse kommentaari kasti.

Rahvaliiga üritab jõudumööda ka ise üles pandud kuulutusi võimendada ning aidata mängijaid ja meeskondi kokku viia.

Otsin meeskonda kuulutuses võiks kindlasti kirjas olla: mängija vanus, pikkus, eeldatav positsioon väljakul, senine korvpallikogemus, enda lühikirjeldus ja kontaktinfo e-maili või telefoninumbri näol.

Otsin mängijat kuulutuses võiks kindlasti kirjas olla: meeskonna nimi, lühitutvustus, treeningpaik, otsitava mängija soovitav positsioon väljakul, senine korvpallikogemus ja kontaktinfo e-maili või telefoninumbri näol.

NB! Kui meeskond/mängija on leitud ja kuulutus pole enam aktuaalne, siis palun andke sellest teada ning jagage oma rõõmu ka meiega.