Liidrid vedasid Coop/Mefabi Rahvaliigas kindla võiduni, edukad olid ka LakiLakid ja Retlar/BC Forwards

-Taivo Krass | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga II divisjonis teenisid laupäeval, 24. novembril võidulisa Retlar/BC Forwards, Coop/Mefab ja LakiLakid, kes kõik jätkavad hooaega kolme võidu ja kahe kaotusega.

Retlar/BC Forwards – BC Connection 59:50 (15:13, 20:15, 15:9, 9:13)

Kolm esimest veerandaega võitnud Retlar/BC Forwards läks viimasele neljandikule vastu 13-punktilises eduseisus. Viimase veerandi suutis BC Connection küll 4 punktiga võita, kuid sellest enam ei piisanud. Retlar/BC Forwards jätkab hooaega kolme võidu ja kahe kaotusega, BC Connection on kaotanud kõik viis seni peetud kohtumist.

Retlar/BC Forwardsi resultatiivseim oli Karel Kask, kes viskas 17 punkti. Kahekohalise punktisummani jõudsid ka Rain Aun 15 ja Jürgo Jäving 11 silmaga. Madis Laas lisas võidumängus 7 punkti. Kaotajate parim oli üleplatsimehena 19 silma toonud Martin Rootare. Mirko Senipalu lisas 7 ja Markus Heinsalu 6 punkti.

Coop/Mefab – West Tallinn 74:53 (17:7, 17:15, 13:15, 27:16)

Coop/Mefab võttis West Tallinna üle kindla 21-punktilise võidu ja teenis senise kahe kaotuse kõrvale hooaja kolmanda võidu. West Tallinn jätkab ühe võidu ja nelja kaotusega.

Üle kolme neljandiku võitjameeskonna punktidest viskasid kaks meest – kuus kolmepunktiviset tabanud Reigo Nõmm tõi 30 ja Taivo Krass 27 silma. Neile järgnes Timo Kark 6 punktiga. West Tallinna parim oli Georg-Mihkel Kodi 9 silmaga. Randel Kool, Hendrico Naeris ja Margus Põldaru said kõik kirja 8 punkti.

Toyota – LakiLakid 43:86

Avaveerandi järel lagunenud Toyota meeskond kaotas LakiLakidele kahekordse vahega. Lakilakid jätkavad hooaega kolme võidu ja kahe kaotusega, samuti viis kohtumist pidanud Toyotal on võiduarve aga endiselt avamata.

LakiLakide poolel jõudsid kahekohalise punktisummani viis mängijat. Üleplatsimeheks kerkis 21 punktiga Freddy Haljandi, Gert Kuuskmäe sai kirja 14, Kristo Krinpus 13, Robert Norak 11 ja Martin Tõrv 10 silma. Madis Löper lisas 7 punkti. Kaotajate parimad olid Margus Paju 17 ning Jüri Luik 10 silmaga.

II divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Tallinna Rahvaliiga II divisjoni mängud jätkuvad laupäeval, 1. detsembril, kui omavahel lähevad vastamisi Wildix/Esecom – Morsad, Eelviimased – Audentes ja Nordauto – Keskturu Kossuklubi.