Marko Kaljuvee pärast võidumängu: distsipliiniga on probleeme, aga järeldusi sellest me ei tee

-Morsad | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliigas tegi eelmisel pühapäeval oma avamängu huvitava nimega meeskond Morsad, kes sai 74:59 jagu Coop/Mefabi tiimist.

Mario Veelaid viskas võitjate poolel 25 ning Kris Kallas 21 punkti, kuid Korvpall24.ee mikrofoni ette lükati mängu järel hoopis seekord 4 silma kirja saanud Marko Kaljuvee (pildil nr 55).

“Hea tunne on, kuna võit tuli raskelt. Coop/Mefab üllatas ja meie polnud valmis. Kuigi lubasime kõvasti kaitses mängida, siis nad viskasid sisse. Õnneks lõpus vastased väsisid,” kommenteeris mängumees.

Edasi analüüsides leidis Kaljuvee veel ühe võidu võtme: “Nende kehamassiindeks oli tunduvalt kõrgem kui meil ja lõpuks me vastupidavuse pealt võidu võtsime. Neljanda veerandi keskel saime alles vahe sisse.”

Kui üksteisele lubati enne mängu, et hoitakse kaitse kõva, siis miks seda mängu alguses ei suudetud? Kas meeskonnas on distsipliiniprobleemid? Kaljuvee vastas naerdes: “Distsipliiniga on probleeme… kõigega on probleeme. Aga lõpuks tuli ära ja oleme rahul.”

“Nagu kõik esimesed mängud, oli ka see meie poolt väga rabe. Trennis tead kõiki, kes mida teeb, mängus ei tea. Siit ta käriseb. Aga muidugi me järeldusi sellest ei tee ja tuleme lihtsalt järgmisele mängule kohale,” lõpetas mängumees ühele õigele harrastuskorvpallurile omaselt positiivsel noodil.

Võistkond Morsad jookseb järgmisena Sõle Spordikeskuse põrandale juba 13. oktoobril, kui kell 16:30 kohtutakse Retlar/BC Forwardsi meeskonnaga, kes samuti alustas hooaega võidukalt. Mängudekalendri leiab SIIT.