Mediq Eesti ja Rim pikendasid võitudeseeriat, N.G.T tegi võimsa jõudemonstratsiooni

-Rim – Aexpo | Foto: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni Weekend sarjas toimus läinud nädalavahetusle koguni 12 kohtumist, millest enamik olid ka väga tasavägised.

Arctic Sport nime kandvas kõrgemas divisjonis alistas liidritele toetunud Kontsertlavad.ee (3-4) 77:71 valitseva meistri KK Pelgulinna (2-4), kellele see oli tänavu juba neljandaks kaotuseks. Viis kolmest tabanud Argo Klemmer panustas võitjate poolel 26 punkti, Henry Sten Vainola lisas 21 ja Kristo Jürisalu 15 silma. Kaotajate poolel sopsas Martin Pingin samuti viis kolmest ja tõi 23 punkti.

Võiduprotsendi järgi liidrikohta hoidev Mediq Eesti (5-1) teenis järjekordse võidu, kui A Le Coq (3-4) mängiti üle 86:67. Värskelt novembrikuu üheks silmapaistvamaks mängijaks valitud Herki Rank tõi võitjate kasuks 21 punkti, Peedu Tammistu lisas 13 ja Jarmo Liiver 11 silma. Kaotajate edukaim oli Andrus Salusoo 14 punktiga.

Päev varem võttis A Le Coq (3-4) aga väga olulise skalbi, kui alistas seni vaid ühe kaotuse peal olnud Ehtoni (5-2) 57:49. Raiko Annask viskas võitjate parimana 17 silma ja mängu eel novembri ühe silmapaistvama mängija auhinna kätte saanud Meelis Teär tõi kaotajatele 15 punkti.

Kui varem mainitud Mediq Eestil on käimas neljamänguline võitudeseeria, siis Rim teenis kolmanda võidu järjest, kui sai 69:42 jagu Aexpost. Meeskondlikult skoori teinud Rimi poolel viskas Ako Tõnissoo parimana 13 punkti, Janar Männistu lisas 11 ja Hendrik Johannes Terras 10 silma. Aexpo resultatiivseim oli Tarmo Antson 21 punktiga.

Arctic Sport divisjoni TULEMUSED ja LIIGATABEL.

-BC Lival – N.G.T | Foto: Siim Semiskar

Spalding divisjonis ehk madalamas divisjonis toimus samuti mitmeid tähelepanuväärseid kohtumisi.

A-alagrupis tegi ülivõimsa esituse N.G.T, kes vajutas seni kaotuseta olnud BC Livali koguni 60:31 maa alla. Sten Sinisalu panustas võitud 16 ja Jörgen Roosaar 14 punktiga. Kolmandal veerandil vaid kaks punkti visanud Livali parim oli Carl-Martin Jõgeda 10 punktiga.

Spalding divisjoni A-alagrupi TULEMUSED ja LIIGATABEL.

B-alagrupis pidi Sportsbet (4-1) vastu võtma oma esimese kaotuse, kui pühapäeval jäädi 69:77 alla Retlar/BC Forwardsile (2-3). Viis kolmest tabanud Saimon Moondu viskas võitjate kasuks 23 punkti, Madis Laas tõi 18 ja Rain Aun 15 silma. Sportsbeti särgis lammutas Juri Titov 30 punktiga.

Vaid päev varem oli Sportsbet (4-1) hooaja avakaotusest kõige napimalt pääsenud, kui LakiLakide (0-6) vastu teeniti viimastel sekunditel 61:59 võit. Ka selles kohtumises oli omade resultatiivsem Titov, kes tõi 18 punkti. Jan Stupka lisas 16 silma. LakiLakide särgis hiilgas Gert Kuuskmäe 21 punktiga.

Spalding divisjoni B-alagrupi TULEMUSED ja LIIGATABEL.


Optibet Rahvaliiga Põhja divisjon koosneb hooajal 2019/20 Weekend ja Regular sarjadest. Weekendi näol on tegemist mugavusformaadiga, kus mängud toimuvad nädalavahetuseti TTÜ spordihoones ning meeskondadel on kogu mängudeks vajalik ära korraldatud. Regular sarjas korraldavad võistkonnad oma kodumänge ise. Mõlemad sarjad on veel omakorda jagatud kaheks tugevusgrupiks ehk I ja II divisjoniks.


Rahvaliiga nimitoetajaks on teist hooaega järjest Optibet, ametlikuks joogipartneriks A Le Coq, varustuspartneriks FIFAA (läbi Spaldingu kaubamärgi) ning auhinnalauda on lubanud täita Kuulsaal, Fit 360, Mediq24.ee, Maremark ja Tarbatu Tervisepark.

Tarbatu Tervisepargi näol on tegemist ka Optibet Rahvaliiga ametliku tervisepartneriga, kus kõigil liigas mängivatel palluritel on läbi hooaja kõik teenused (k.a. spordimassaaž) 20% odavamad! Kui juba enne hooaega on vaja oma muredele lahendust leida, siis tasub Tarbatu Tervisepargiga ühendust võtta meiliaadressil nele@tervisepark.ee.

Optibet Rahvaliiga kohta saab lisainfot ja küsimused võib esitada meiliaadressil info@rahvaliiga.ee.