Mediq Eesti pääses napilt kaotusest, Pelgulinn ja Online Media said kindlad võidud

-Reido Sepp | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga I divisjonis sai Mediq Eesti napilt jagu A Le Coqist ning pikendas oma võiduseeria kuuemänguliseks. Teistes kohtumistes alistas KK Pelgulinn suurelt Lival BC ja Online Media võttis kindla võidu MGT Teami üle.

FOTOGALERII

Mediq Eesti – A Le Coq 68:66 (15:13, 21:13, 14:21, 18:19)

Mediq Eesti võitis avapoolaja 36:26, kuid kolmandal veerandajal suutis A Le Coq kaotusseisu vähendada ja otsustavale neljandikule mindi vastu vaid 3-punktilise vahega (50:47). Viimasel veerandil suutis Mediq Eesti siiski vastu pidada ning võttis juba kuuenda järjestikuse võidu.

Võitjate resultatiivseim oli Reido Sepp, kes viskas 17 punkti. Karl Künter Kaljuveer lisas 16, Herki Rank 12 ning Jarmo Liiver 8 silma. A Le Coqi parim skooritegija ja üleplatsimees oli 21 punktiga Peep Orlovski. Marten Raiend sai kaotusmängus kirja 13, Alvin Kuimet 10 ja Henri Räim 8 punkti.

Suurepärast seeriat tegev Mediq Eesti on liigatabelis 7 võidu ja 2 kaotusega 3. kohal, A Le Coq jätkab 3 võidu ning 5 kaotusega 8. positsioonil.

KK Pelgulinn – Lival BC 87:52 (18:17, 25:3, 24:15, 20:17)

Lival BC kaotas avaveerandi vaid ühe punktiga, kuid viskas teisel perioodil kõigest 3 silma KK Pelgulinna 25 vastu ning jäi poolajaks taha juba 20:43. KK Pelgulinn jätkas mängu domineerimist ka teisel poolajal ja võttis koguni 35-punktilise võidu.

KK Pelgulinna poolelt kerkis üleplatsimeheks Martin Pingin, kes tabas koguni 8 kolmepunktiviset ja kogus lõpuks 26 silma. Henry Ahven toetas teda 18 punktiga, Artur Bazõlev ja Jüri Rovgeisha lisasid mõlemad 10 silma. Kaotajate parimad punktitoojad olid Carl-Martin Jõgeda (14), Kaur Kadak (13) ning Janek Mardim ja Sven Rungi (mõlemad 9).

KK Pelgulinn tõusis 7 võidu ja 2 kaotusega liigatabelis 2. kohale, Lival BC jätkab 1 võidu ja 7 kaotusega viimasel ehk 12. positsioonil.

MGT Team – Online Media 57:83 (12:19, 13:20, 10:18, 22:26)

Online Media domineeris kohtumist MGT Teami vastu algusest lõpuni ning teenis kindla 26-punktilise võidu.

Online Media parimad punktitoojad olid Ove-Kristjan Kallas ja Martin Ressar, kes viskasid mõlemad 20 silma. Joonas Jõgi panustas võitu 11 ning Siim Semiskar ja Reinhard Vuks mõlemad 10 punkti. Kaotajate resultatiivseim oli Vitali Šerstnjov, kelle arvele kogunes 16 punkti. Mark Beloborodov lisas 14 ja Anton Tsertov 9 silma.

Online Media jätkab liigatabelis 5 võidu ja 4 kaotusega 6. kohal, MGT Team on nüüd 2 võidu ja 6 kaotusega 10. positsioonil.

I divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Tallinna Rahvaliiga I divisjoni mängud jätkuvad pühapäeval, 3. veebruaril, kui omavahel lähevad vastamisi A Le Coq – Lival BC, Kontsertlavad.ee – Aexpo/Estravan ja Park Minigolf – MGT Team.