“Noored ja terved” ehk SK Rim läheb Rahvaliigas medalit püüdma

-SK Rim | Foto: Liina Käärik

Optibet Tallinna Rahvaliigas eelmisel hooajal neljanda kohaga leppima pidanud SK Rimi meeskond on ennast suvel täiendanud ning plaan on uuel hooajal minna trügima poodiumile.

Kiiret korvpalli mängida üritava tiimi esindaja Kaur Jassoni sõnul on SK Rim ohtlik vastane kõikidele konkurentidele, kuna iga mees on võimeline heal päeval vastastele tuska tegema.

Iseloomusta palun SK Rim võistkonda. Mis mehed olete, kust tulete ja kui kaua koos olete korvpalli mänginud?

SK Rim võistkonnas mängivad noormehed, kellele meeldib sõpradega paar korda nädalas kokku saada ja korvpalli mängida. Meeskond on ühtlane ja heal päeval võib igaüks mängus 15 punkti visata. Kõik poisid on Tallinnast või selle lähiümbrusest. Enamus poisid on koos mänginud juba üle 10 aasta kuid oleme oma ridu täiendanud ka uute heade mängijatega.

Saite eelmisel hooajal Rahvaliigas 4. koha. Mis pronksist lõpuks puudu jäi?

Eelmisel hooajal läksime Rahvaliigas kindlasti medalit püüdma. Otsustavates mängudes jäi puudu otsustavusest ja visketabavus jättis kindlasti tähtsates mängudes soovida.

Kui pikk ajalugu teil Rahvaliigas üldse on? Mitu hooaega juba olete mänginud ja millised on parimad tulemused?

Rahvaliiga ajalugu on pikk, kirev ja segunenud nooruspõlvega, kui sai veel mängitud noorteklasse. Millal täpselt see üleminek toimus, ei mäletagi. Sama lugu on ka parima kohaga, kuid seda võib väita, et lähiminevik mäletab kõige paremini neljandat kohta, kuid järgmise aasta kevadel saame juba rääkida kõrgemast kohast.

Millist mängustiili SK Rim meeskond viljeleb?

SK Rim võistkond mängib kiiret korvpalli. Selline mängustiil on meile, noortele meestele, väga tihti edu toonud.

Kas teie meeskonna eesmärgiks on mängida võidu peale või on esmane tunda ennast mõnusalt heas seltskonnas palli mängides?

Meeskond läheb iga mängu võitma. Alati ei tule see kõige paremini välja, aga anname alati endast parima.

Miks korvpall, aga mitte näiteks mõni rahulikum ja põlvi säästvam spordiala?

Väikesest saadik on kõik poisid juba korvpalli mängima hakanud ja sellest loobuda üsna raske. Osad nö veteranmängijad peavad oma põlvede pärast juba vaikselt muret tundma hakkama, aga üldjoontes on poiste tervis korras.

Mida ootate Tallinna Rahvaliiga uuelt hooajalt ning kas seate endale ka mingid eesmärgid?

Eesmärgiks on kogu hooaja vältel mängida piisavalt heal tasemel, et võtta endale koht play-offis. Soovime jõuda kindlasti medalile, kui mitte Rahvaliiga võit endale võtta. Ootame, et Tallinna Rahvaliiga oleks ühtlase tasemega, et mängud oleks tasavägised ja võitluslikud.


Optibet Tallinna Rahvaliiga alguseni on jäänud vaid veidi rohkem kui nädal! Sel nädalavahetusel saavad selgeks ka divisjonide koosseisud ning esimese mängupäeva ajakava. 29. septembril on Sõle Spordihoones suur avamispäev, kus kokku peetakse seitse mängu ning lisaks on ka showprogramm pealtvaatajatele. Lisainfo tuleb sel nädalavahetusel Korvpall24.ee ja Rahvaliiga.ee veebilehtede vahendusel.