Nordauto ei komistanud ja sai Retlar/BC Forwardsist jagu, BC Connection teenis tabelisse teise võidu

-Einar Grüning | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga II divisjonis said pühapäeval võidud kirja Nordauto ja BC Connection, kes alistasid vastavalt Retlar/Forwardsi ning Keskturu Kossuklubi. Kolmas kohtumine West Tallinna ja LakiLakide vahel jäi üsna algusjärgus ühe mängija raske trauma tõttu pooleli ning lükati poolte otsusel edasi 10. märtsile.

FOTOGALERII!

Nordauto – Retlar/BC Forwards 70:62 (27:22, 18:17, 14:8, 11:15)

Nordauto võitis avapoolaja 6 punktiga ning juhtis viimase neljandiku eel 59:47. Retlar/Forwards võitis küll viimase veerandaja, kuid kaotas kohtumise 8 punktiga.

Võitjate poolelt tõusis üleplatsimeheks Einar Grüning, kelle arvele kogunes 24 punkti. Caspar Metusala viskas 14 silma ning Martin Haug ja Marek Keskküla lisasid kumbki 9 punkti. Retlar/Forwardsi resultatiivseim oli Jens-Kaidar Liiu 15 punktiga, Denis Gradusov ja Richard Wagner said mõlemad kirja 9 silma.

Käimasoleva hooaja jooksul on Nordauto arvele kogunenud 7 võitu ja 2 kaotust, millega jagatakse 2.-3. kohta. Retlar/Forwardsil on ette näidata 4 võitu ning 6 kaotust, mis annab neile 8. koha.

Keskturu Kossuklubi – BC Connection 38:50 (4:9, 13:18, 8:13, 13:10)

BC Connection võitis korvidevaese avaveerandi 5 punktiga ning läks viimasele neljandikule vastu juba 40:25 eduseisus. Keskturu Kossuklubi suutis viimase veerandi küll võita, kuid mingit ohtu BC Connectionile enam ei kujutatud.

Võitjate parim oli 4 kolmepunktiviset tabanud Karl-Gustav Solman, kes kogus lõpuks 14 silma. Martin Rootare toetas teda 8 ja A. Nachaev 7 punktiga. Keskturu Kossuklubi resultatiivseim oli 8 punkti visanud Rauno Kuusik. Kaspar Jürisson, Kristjan Kikkas, Seiko Kuik ja Rando Veberson said kõik kirja 6 punkti.

BC Connectionil on liigatabelis 2 võitu ja 7 kaotust, millega jätkatakse 10. kohal. Keskturu Kossuklubil on 9 mängu järel võiduarve endiselt avamata, tabelis ollakse eelviimasel ehk 11. positsioonil.

II divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Tallinna Rahvaliiga II divisjoni mängud jätkuvad pühapäeval, 10. veebruaril, kui omavahel lähevad vastamisi Coop/Mefab – Audentes ja Keskturu Kossuklubi – Toyota.