Optibet Rahvaliiga Põhja ja Lõuna regioonid tõmbavad korvpallipeo sellest nädalavahetusest käima!

-Optibet Rahvaliiga

Optibet Rahvaliiga uus hooaeg läheb käima sellel nädalavahetusel, kui Põhja regioonis visatakse esimestes kohtumistes pall mängu laupäeval ja Lõuna regioonis pühapäeval.

Laupäeval peetakse Põhja regiooni Weekend sarja esimesed matšid TalTechi spordihoones algusega kell 11.00. Järgmised tiimid jooksevad platsile 12.30 algavates kohtumistes. Pühapäeval alustatakse TalTechi spordihoones kell 12.00.

Pühapäev on ajalooline päev ka Lõuna regiooni jaoks, kus kell 11.00 läheb pall mängu kohtumises Kambja vald – BC Elva. Kokku toimub Elva ülimoodsas spordihoones tol päeval neli kohtumist.

Nii TalTechi spordihoones kui Elva spordihoones on pealtvaatajad lubatud, kui saalis ei ületata 50-protsendilist mahtuvust. Küll peavad kõik pealtvaatajad kandma maski ja kinni pidama 2+2 reeglist. Vajadusel saab maski soetada saalist.

Põhja regiooni Regular sari algab esmaspäevast ning ka sealsetes kohtumistes kehtivad pealtvaatajatele nii sotsiaalse distantsi kui ka maskikandmise reeglid.

Rahvaliiga palub kõikidelt pealtvaatajatel mõistvat suhtumist ja soovib kõikidele võistkondadele mõnusat ja edukat hooaega. Pall korvi ja püsime terved!