Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni Weekend formaadis alustatakse mängudega vähem kui nädala pärast!

Optibet Rahvaliiga alustab uue hooajaga juba 25. septembril, kui käima läheb Põhja regiooni Weekend sari. Tänavu on Weekendis kaasa löömas 20 võistkonda, kes mängivad kõik ühes divisjonis.
Kuna registreerunutest 18 meeskonda soovis mängida II tugevusgrupis ja vaid kaks kõrgemas divisjonis, siis otsustasid liiga korraldajad kaks divisjoni ühendada ja jagada tiimid kahte kümneliikmelisse alagruppi.
Mõlema alagrupi kõik 10 meeskonda pääsevad põhiturniiri lõpetuseks ka play-off’i. Alagruppide 6 paremat meeskonda lähevad otse 1/8-finaali, neli järgmist alustavad avaringist.
Weekend formaadi võitja selgitab hooaja lõpus Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni tšempioni finaalkohtumises Reglar formaadi võitjaga. Selle matši võitja ehk Põhja regiooni meister pääseb final four turniirile, kus nelja regiooni meistermeeskonnad selgitavad 2021/22 hooaja Optibet Rahvaliiga meistri.
Final four turniiri poolfinaalide võitjad ehk Optibet Rahvaliiga kaks finalisti saavad õiguse tõusta Saku II liigasse.
Weekend formaadi mängud toimuvad TalTechi spordihoones, kus liiga korraldajate poolt on tagatud nii laua- kui väljakukohtunikud ning kõik muu võistlusmängude läbiviimiseks vajalik.
Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele ja EKL-i kriisi töörühma otsusele (vaata SIIT) pääsevad mängima üksnes negatiivse testitulemusega, COVID-19 haiguse läbi põdenud või selle vastase vaktsineerimiskuuri läbinud mängijad.
TalTechi spordihoones on olemas ka kiirtesti võimalus, mis maksab 5 eurot ja mille peab tasuma testi tegija. Tulemuse saab kätte 5-10 minuti jooksul. Testijatel palume kohale tulla varakult, et võimaliku järjekorra puhul mängule mitte hilineda.
Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni Weekend formaadi võistlusjuhendi leiab SIIT.
Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni Regular formaati on hetkeseisuga registreerunud 35 meeskonda. Registreerimine sulgub kolmapäeval 22. septembril ja reedeks ehk 24. septembriks avaldatakse võistlusjuhend. Regular formaadi hooaeg algab 4. oktoobril.