Optibet Rahvaliiga Põhja regioonis on algamas play-off mängud

Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni Regular formaadi II divisjonis on põhihooaeg läbi ja algamas play-off’ide esimene ring.

Ainsana on puhaste paberitega play-off’i pääsenud Rehpol/Palliklubi, kes alustab väljakukkumismänge teisest ringist. Esimese ringi jätavad vahele veel viis kõrgema asetuse saanud tiimi: Puhhid, PlayArena/Altius, Exmet ja Tabasalu, kusjuures PlayArena/Altius läbis põhihooaja vaid ühe kaotusega.

Nendega ühineb teises ringis GoSolar/Omniva, kelle esimese ringi vastane TalTech BS/SK RIM loobus edasisest võistlusest mitme oulise mängija vigastuste tõttu.

Play-off’is kohtuvad meeskonnad omavahel kaks korda (kodus ja võõrsil) ning võitja selgub kahe kohtumise punktide liitmise teel. Teine mäng toimub kõrgemat paigutust omava meeskonna koduväljakul.

Nii esimene kui teine kohtumine võivad eraldiseisvalt jääda viiki. Juhul, kui teise kohtumise järel on punktiseis viigis, mängitakse lisaaeg.

Esimeses ringis on oodata põnevaid lahinguid paarides Kose Morsad – Wildix/Esecom, Saku KK – Korvpallikarud ning Kontsertlavad – Kiili Palliklubi.

Kindlasti tasub oodata üllatustulemusi ka erinevatest tabeli otstest kokku saanud paaridest, kuna play-off’ide pinge on varemgi mõnele eeldatavale favoriidile saatuslikuks saanud.

Esimese ringi kohtumised tuleb pidada 20. veebruariks.