Optibet Tallinna Rahvaliiga juht Aivo Ahven: ootused hooaja suhtes on kõrged

-Aivo Ahven | Foto: Ekraanitõmmis

Optibet Tallinna Rahvaliiga juht Aivo Ahven oli piduliku avapäeva poole peal värskelt alustanud liiga tegemistega rahul ning lootis, et mängijate sõbrad-tuttavad leiavad tee saali omadele kaasa elama.

“Kui tagataustalt vaadata, siis korraldus on sujunud üsna korralikult. Muidugi on meeskonnad kohal ja ka pealtvaatajaid on isegi rohkem kui arvasime,” kommenteeris Ahven liiga avapäeva põhimängu algushetkedel Korvpall24.ee portaalile.

Ootused on Ahvenal algava hooaja suhtes kõrged: “Kindlasti ootame põnevaid mänge, et meeskondadel oleks huvitav. See on põhiline, et tiimidel oleks hea. Ja muidugi tervislikud eluviisid!”

Liiga juht ootab saali ka publikut, kes võiks oma sõpru-tuttavaid mängudele toetama tulla.

Küsimuse peale, kes võidab tänavu Optibet Tallinna Rahvaliiga, vastas Ahven, et see on raske küsimus, aga võidupotentsiaali on intervjuu ajal tema selja taga mänginud A Le Coqi meeskonnal.

A Le Coq küll oma favoriidikoormat veel vähemalt avamängus ei õigustanud, kui sai 54:90 kaotuse Online Media tiimilt. Mängud Tallinna Rahvaliigas jätkuvad juba pühapäeval, 7. oktoobril. Mängude ajad ja tulemused leiab veebilehelt Rahvaliiga.ee.