Päranakad on Rahvaliigas täiseduga juhtimas, saarlased hingavad kuklasse

-Haapsalu SK – Siris/Starforest | Foto: Raul Koppel

Optibet Rahvaliiga Lääne regioonis peeti eelmise nädala lõpus Orissaare spordihoones tänavuse hooaja kolmanda etapi mängud. Mängud olid Eesti Korvpalliliidu Youtube’i kanalis ka otsepildis nähtavad ning ülekandel kogunes poolsada vaatajat.

Esimeses kohtumises läksid vastamisi Orissaare Träx ja Lihula. Väljakuperemehed teenisid 81:70 võidu. Võitjatel panustasid skooritegemisse kõige enam Reigo Lass 22, Raul Koppel 16 ja Härmo Lambut 12 punktiga. Lihula punktide eest hoolitses Mairo Kanter 26 punktiga, teda toetasid Tõnis Pelapson 17 ja Andres Vaan 10 silmaga. Lihulale sai saatuslikuks halb vabavisketabavus, kui joonelt realiseeriti vaid 12/27.

Päeva teises kohtumises olid vastamisi Haapsalu SK ja Siris/Starforest. Pärnakad teenisid numbritega 105:79 kindla võidu ja jätkavad täiseduga. Elgar Tamsalu panustas võitu 33 punktiga. Palju ei jäänud alla ka abilised, kui Janter Aniste tõi 25 ja Danel Drobet 20 silma.

Siris/Starforest on nüüdseks kolmest mängust kogunud kolm võitu, Orissaare Träxil on tabelis kolm võitu ja üks kaotus. Võiduarvet pole veel jõudnud avada Haapsalu SK (0-2) ja Lihula (0-3).

Järgmised mängud peetakse juba 15. detsembril Pärnus Pauluse spordihallis.