Park Minigolf alistas Tallinna Rahvaliigas seni võitmatuna püsinud KK Pelgulinna

-Park Minigolf – KK Pelgulinn | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga I divisjonis sai pühapäeval esimese kaotuse tiitlikaitsja KK Pelgulinn, kes jäi alla Park Minigolfile. A Le Coq sai põnevusmängus jagu Kontsertlavad/Tallinna Kalevist ning MGT Team avas võiduarve, alistades SkyMobile.

SkyMobile – MGT Team 57:66 (13:19, 15:19, 18:9, 11:19)

Hooaega viie kaotusega alustanud MGT Team avas pühapäeval viimase meeskonnana võiduarve, alistades 9 punktiga SkyMobile, kes sai ühe võidu kõrvale juba kuuenda kaotuse.

Võitjate poolelt kerkis üleplatsimeheks koguni 7 kolmepunktiviset tabanud Vitali Šerstnjov, kelle arvele kogunes lõpuks 30 silma. Anton Tsertov lisas 14, Aleksei Hamalainen 8 ja Roman Šerstnjov 7 punkti. Viie mehega mänginud SkyMobile parim oli Konstantin Gnedenkov, kes viskas 18 punkti. Anton Upeniek sai kirja 16 ja Peteris Kolajevs 9 silma.

KK Pelgulinn – Park Minigolf 71:80 (20:16, 21:19, 19:27, 11:18)

Rahvaliiga tiitlikaitsja KK Pelgulinn sai pühapäeval oma esimese kaotuse, jäädes 9 punktiga alla Park Minigolfile. Uueks tabeliliidriks tõusnud Park Minigolf jätkab hooaega viie võidu ja ühe kaotusega, teisele kohale langenud KK Pelgulinnal on kirjas neli võitu ja üks kaotus.

Park Minigolfi parim oli üleplatsimehena 27 punkti visanud Marek Olland. Kristjan Pulma toetas teda 10 punktiga ja Ahto Soorm ning Priit Suitslepp kogusid mõlemad 9 silma. KK Pelgulinna resultatiivseim oli Janek Veedla, kes viskas 21 punkti. Jüri Rovgeisha sai kirja 14 ja Mario Hamburg 12 silma. Henry Ahven ning Ted Abel lisasid kaotusmängus vastavalt 11 ja 9 punkti.

A Le Coq – Kontsertlavad/Tallinna Kalev 66:61 (20:19, 18:13, 7:19, 21:10)

A Le Coq võitis avapoolaja 6 punktiga, kuid kolmandal veerandil haaras initsiatiivi Kontsertlavad/Tallinna Kalev, kes läks neljandale perioodile vastu 51:45 eduseisus. Viimasel veerandil suutis A Le Coq siiski oma paremuse maksma panna ja võitis kohtumise 5 punktiga. Mõlemal meeskonnal on nüüd kirjas kolm võitu ja kolm kaotust.

Võitjate resultatiivseim oli 19 punkti toonud Raiko Annask. Henri Räim ja Sander Saat lisasid mõlemad 12 silma, Alvin Kuimet sai kirja 10 ja Meelis Levkoi 7 punkti. Vaid viie mehega mänginud Kontsertlavad/Tallinna Kalevi parim oli Andres Kuuse, kes tõi üleplatsimehena 22 punkti. Tanel Virtmann ja Rivo Tolli lisasid vastavalt 19 ning 10 silma.

I divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Tallinna Rahvaliiga I divisjoni mängud jätkuvad laupäeval, 15. detsembril, kui omavahel lähevad vastamisi Omniva – Aexpo/Estravan, A Le Coq – Lival BC ja Rim – Online Media.