Park Minigolf jätkab Tallinna Rahvaliigas täiseduga, A Le Coq ja BC Lival Trenn teenisid avavõidud

-Kontsertlavad/Tallinna Kalev – Park Minigolf | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga I divisjonis täiseduga jätkav Park Minigolf võttis pühapäeval peetud kohtumises neljanda võidu ja kerkis liigatabeli liidriks. Edu saatis ka A Le Coqi ja BC Lival Trenni, kes said kirja hooaja avavõidud.

Vaata pildigaleriid kogu võistluspäevast SIIT.

MGT Team – A Le Coq 49:74 (12:18, 12:22, 9:24, 16:10)

Kahe seni võiduta jätkanud meeskonna omavahelises mõõduvõtus jäi peale A Le Coq, kes alistas MGT Teami 25 punktiga ja teenis senise kolme kaotuse kõrvale hooaja esimese võidu. Liigatabeli viimasel MGT Teamil on kirjas kolm kaotust.

Võitjate poolelt kerkis üleplatsimeheks Marten Raiend, kes viskas 16 punkti. Kahekohalise punktisummani jõudsid veel Raiko Annask ja Georg Murakas, mõlemad 13 silmaga. Meelis Levkoi ning Sander Rootslane lisasid kumbki 7 punkti. MGT Teami resultatiivseimad olid Vitali Šerstnjov 16 ja Roman Šerstnjov 11 silmaga.

Kontsertlavad/Tallinna Kalev – Park Minigolf 65:88 (15:24, 22:16, 16:18, 12:30)

Park Minigolf haaras kiirelt initsiatiivi endale ja võitis avaveerandi 9 punktiga. Seejärel tuli Kontsertlavad/Tallinna Kalev mängu tagasi ja poolajaks oli vahe vähenenud 3 punkti peale. Teisel poolajal domineeris kohtumist jälle Park Minigolf, kes võttis oma hooaja neljanda võidu ja tõusis liigatabeli etteotsa. Kontsertlavad/Tallinna Kalev jätkab Tallinna Rahvaliigat kahe võidu ja kahe kaotusega.

Võitjate poolelt tegi suurepärase esituse kolm kaugviset tabanud Erik Raud 37 punktiga. Teda toetasid Andrus Lepp 12, Marek Olland 9 ja Janno Priivits 8 silmaga. Kontsertlavad/Tallinna Kalevi parim oli 18 punkti visanud Andres Kuuse. Sten-Erik Jantson lisas 16, Kristo Jürisalu ja Argo Klemmer 9 silma.

BC Lival Trenn – SkyMobile 64:48 (14:12, 17:7, 12:15, 21:14)

Vaid viie mängijaga kohtumisele tulnud BC Lival Trenn alistas SkyMobile 16 punktiga ning teenis senise nelja kaotuse kõrvale hooaja esimese võidu. SkyMobile jätkab I divisjonis ühe võidu ja kolme kaotusega.

BC Lival Trenni resultatiivseim oli üleplatsimehena 27 punkti toonud Sven Rungi. Eduard Zinovjev sai kirja 12, Jörgen Roosaar 10, Oliver Rohumäe 8 ja Janek Mardim 7 silma. Kaotajate parim oli Jevgeni Valgur, kes viskas 15 punkti. Pavel Ussov lisas 9 ja Anton Upeniek 8 silma.

I divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Tallinna Rahvaliiga I divisjoni turniir jätkub mängudega laupäeval, 17. novembril, kui kell 16.30 lähevad omavahel vastamisi Mediq Eesti – Online Media, Rim – MGT Team ja KK Pelgulinn – Omniva.