PlayArena Altius krooniti II divisjoni meistriks, pronksimängu võitis Rehpol/Palliklubi

Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni Regular formaadi II divisjoni meistriks krooniti PlayArena/Altius meeskond, kes alistas põnevas heitluses väga sitke GoSolar/Omniva tiimi tulemusega 87:65 (19:24, 19:14, 21:15, 28:12).

Kuni kolmanda veerandi keskpaigani oli kompromissitu võitluse tulemusena punkt-punkti mäng, veerandi lõpus aga õnnestus Play/Arena Altiusel saavutata kerge kuuepunktiline edu. Viimane periood kuulus täielikult PlayArena/Altius tiimile, kes oma suurearvulise fänniarmee marulisel toel võitis selle 28:12 ja vormistas veenva võidu.

Aleksei Mohov oli värskete meistrite resultatiivseim 18 punktiga, divisjoni finaalpäeva MVP-ks valitud Aleksei Ronkel toetas oma meeskonda 16 punktiga, hankides lisaks ka 13 lauapalli. Dmitri Freiberg kogus 12 punkti, Aleksei Trepov 11 silma ning Romil Jermakovi arvele jäi 10 punkti.

Mihkel Kurg oli postifirma meeskonna resultatiivseim 13 punktiga, Henri Räim ja Juss Jürisaar toetasid oma meeskonda kumbki 12 silmaga, Artur Saariste arvele kogunes 10 punkti.

Mängu protokoll SIIN.

Pronksimäng kujunes tõeliseks trilleriks, kus Rehpol/Palliklubi tegi suure tagasituleku ja alistas põneva lõpuga kohtumises Puhhide meeskonna 88:84 (12:31, 28:16, 24:17, 24:20).

Esimese veerandaja lausa 19 punktiga kaotanud Rehpol/Palliklubi alustas teisel perioodil Kaido Pae ning Alex Talisaineni vedamisel võimsa tagasitulekut ja suutis kolmanda veerandi lõpuks seisu viigistada. Viimase veerandi põnevas heitluses jäi napilt peale Rehpol/Palliklubi, saades autasuks II divisjoni pronksmedalid.

Kaido Pae oli kohtumise parim 26 punkti ning 11 lauapalliga (kasutegur 40), Alex Talisainen toetas meeskonda 18 punktiga, Indrek Kelement kogus 13 silma, Tarmo Mering toetas omasid 12 punktiga ja Martin Tombak sai kirja 11 punkti.

Puhhide poolel kandsid skoori eest hoolt peamiselt kolm meest: Ivo Kitsing kogus 26 punkti, Brett Nõmm sai kirja 24 silma ning Marko Pern toetas omasid 13 punktiga.