Rahvaliiga avapäeval saab Tarbatu Tervisepargi füsioterapeudilt professionaalset nõu ja abi!

-Nele Laurimaa tööhoos | Foto: Tarbatu Tervisepark

Optibet Rahvaliiga Põhja regioon alustab uut hooaega selle nädala laupäeval, kui TTÜ spordihoones pannakse pall mängu esimestes Weekend sarja kohtumistes. Lisaks mõnusale harrastuskorvpallile pakutakse saalis ka muud huvitavat ja kasulikku.

Avanädalavahetusel mängudel käinud inimestel on võimalik endale võita Polari vinge spordikell ning kogu laupäeva on võimalik konsulteerida meie ametliku tervisepartneri Tarbatu Tervisepargi füsioterapeudi Nele Laurimaaga.

Tartu Ülikoolis eriala omandanud Nele on aastaid mänginud kõrgliigatasemel korvpalli ning on spordiala spetsiifikaga väga hästi kursis.

Soovitame laupäevasel võistluspäeval kasutada võimalust ja minna füsioterapeudi juurde, et küsida nõu või kurta oma muret, kuna loomulikult kohapealse konsultatsiooni eest oma rahakotti kergendama ei pea!

Tarbatu Tervisepark pakub kõigile Optibet Rahvaliiga mängijatele tänavusel hooajal teenustele -20% allahindlust! Tarbatu Tervisepark asub Tallinnas aadressil Mustamäe tee 44/1 C korpus, IV korrus. Lisainfo Tarbatu Tervisepargi Tallinna üksuse telefonil +372 5850 4337 või nele@tervisepark.ee.