Rahvaliiga Ida regioonis on põhihooaeg läbi, Regular formaadis on selgunud kõik poolfinalistid

Optibet Rahvaliiga Ida regioonis on põhihooaeg läbi ja on algamas play-off mängud. BC Narva tagas tabeliliidrina endale otsepääsu poolfinaali. Otse poolfinaali läheb ka teise asetuse saanud Tööriistamarket/Lüganuse meeskond. Veerandfinaalides kohtuvad KK HITO/BC Karjamaa vs Enteh ning Jõhvi Kossutiim vs Sillamäe SK.

On selgunud samuti Põhja regiooni esimese divisjoni poolfinalistid. Põhihooaega puhaste paberitega läbinud A4 Halduse meeskond pääses veerandfinaalseerias kerge ehmatusega, kui kaotati esimene mäng TalTechBS/TSK/Fenster tiimi noortele tulemusega 70:72. Teises mängus võeti kindel võit numbritega 79:52 ja edeneti poolfinaali.

Seeria resultatiivseim oli võitjate poole pealt Raiko Orumaa 41 punktiga, Sean Stewart jr kontosse kogunes 31 punkti. Kaotajate poolelt olid võrdselt 26 punktiga resultatiivsemad Kristo Juurak ja Tambet Pärismaa.

A4 Haldus läheb poolfinaalis kokku IBIB Tallinn/Hausers tiimiga, kes alistas väga tasavägises seerias KK Keila meeskonna. Esimene mäng võõrsil kaotati numbritega 85:88, kuid kodus suudeti võtta 9-punktiline võit skooriga 91:82 ja liikuda poolfinaali.

Karl-Ingemar Viilver oli seeria resultatiivseim mängija võitjate poole pealt 35 punktiga, Priidik Ulp kogus 32 punkti ning Igor Arendaš toetas omasid 31 silmaga. Kevin Äkke oli Keila meeskonna resultatiivseim 42 punktiga, Marcus Lenk toetas omasid 35 punktiga ja Marko Viik kogus 32 punkti.

BC Torm sai kindlalt jagu KK Viimsi meeskonnast kahe mängu tulemusena 151:123 ja läheb poolfinaalis kokku Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK noortega, kes omakorda said jagu Alexela/Mediq Eesti tiimist seerias tulemusega 146:131.

Märtsi MVP Silver Jurno oli BC Tormi ridades seeria resultatiivseim 38 punktiga, KK Viimsi poole pealt oli parim Devon Gawley 33 silmaga. Georg Oliver Metsaorg oli seerias Audentese noorte resultatiivseim 36 punktiga, Alexela/Mediq Eesti korvialune jõud Herki Rank oli kahe kohtumise peale oma meeskonna parim 33 punktiga.