Rahvaliiga II divisjonis jätkab liidrina Audentes, Eelviimased tõusid teisele kohale

-Eelviimased – LakiLakid | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga II divisjonis tõusid teisele kohale Eelviimased, kes alistasid laupäeval Lakilakid. Tabeliliider Audentes sai jagu Wildix/Esecomist ja BC Connection võitis Coop/Mefabi.

FOTOGALERII!

Wildix/Esecom – Audentes 71:80 (21:21, 18:20, 13:25, 19:14)

Avaveerand lõppes viigiga, kuid poolajaks juhtis Audentes 41:39 ning kolmanda perioodi järel juba 66:52. Wildix/Esecom suutis küll viimase veerandi võita, ent pidi siiski leppima 9-punktilise kaotusega.

Audentese resultatiivseim oli 26 punkti visanud Carl Sooär. Riko Roosnurm lisas 21 ja Ragnar Kramm 12 silma. Kaotajate parim skooritegija oli Kristjan Tamm, kes viskas 18 punkti. Erki Vaikmäe kogus 12, Hans-Kristjan Veling 11 ja Karel Kutser 10 punkti.

Esikohal jätkaval Audentesel on nüüd kirjas 9 võitu ja 1 kaotus. Wildix/Esecomil seisab tabelis 6 võitu ja 3 kaotust, millega langeti 5. kohale.

Lakilakid – Eelviimased 67:70 (14:14, 13:17, 21:15, 19:24)

Lakilakid kaotasid avapoolaja 27:31, kuid pääsesid kolmanda veerandi järel 2 punktiga ette (48:46). Otsustaval veerandil panid oma paremuse maksma siiski Eelviimased, kes võtsid lõpuks 3-punktilise võidu.

Võitjate kasuks viskas Lauri Hilep 26 punkti. Frederik Ross lisas 14 ning Riho Usar 12 silma. Kaotajate poolel tõusis suurimaks korvikütiks Gert Kuuskmäe, kelle arvele kogunes 25 punkti. Robert Norak lisas 11, Madis Löper 10 ja Freddy Haljandi 9 punkti.

Eelviimased on kogunud nüüd 8 võitu ja 2 kaotust, millega tõusti 2. kohale. Lakilakid jätkavad 6 võidu ja 4 kaotusega 6. positsioonil.

Coop/Mefab – BC Connection 57:73 (12:10, 18:15, 16:25, 11:23)

Coop/Mefab alustas kohtumist paremini ja võitis avapoolaja 30:25. Teine poolaeg kuulus aga BC Connectionile, kes võitis kohtumise lõpuks 16 punktiga.

BC Connectioni parimad punktitoojad olid Martin Rootare 17, Sulev Jürna 15 ja Martin Toom 12 silmaga. Markus Heinsalu lisas 9 punkti ning Rainari Argel ja A Nachaev said mõlemad kirja 8 silma. Kaotajate parimad skooritegijad olid Reigo Nõmm ja Timo Kark, kes kogusid vastavalt 28 ja 14 punkti.

Coop/Mefab lõpetas põhihooaja 5 võidu ja 6 kaotusega, mis annab neile 7. koha. BC Connectionil on nüüd kirjas 3 võitu ja 7 kaotust, millega jätkatakse 10. positsioonil.

II divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Järgmised Tallinna Rahvaliiga II divisjoni mängud peetakse laupäeval, 2. märtsil, kui omavahel lähevad vastamisi West Tallinn – Keskturu Kossuklubi, Wildix/Esecom – Toyota ja Nordauto – Audentes.