Rahvaliigas selgus ajaloo esimene Kesk regiooni meister!

Nädalavahetusel selgitati Türil välja Optibet Rahvaliiga Kesk regiooni ajaloo esimene meister. Finaalheitluses alistas kohalik Türi meeskond tugeva viimase veerandi toel Väätsa tiimi numbritega 74:59.

Kolmanda veerandi järel juhtis Türi vaid ühe punktiga 54:53, kuid viimasel perioodil lasti vastastel koguda vaid kuus punkti ja vormistati ajalooline võit. Türi meeskond sai sellega õiguse esindada regiooni mais Paides toimuval Optibet Rahvaliiga üle-eestilisel finaalturniiril.

Kesk regiooni kõige väärtuslikumaks mängijaks ehk MVP-ks valitud Oliver Ojala oli värskete meistrite resultatiivseim 20 punktiga, Kristo Kiik kogus 13 silma. Vaigo Mikson oli Väätsa meeskonna resultatiivseim 13 punktiga, Elgar Lepp tõi oma tiimi kontosse 12 silma.

Paide KK7 alistas põnevas pronkikohtumises Paide X tiimi tulemusega 62:58. Neeme Pahk oli KK7 resultatiivseim 15 punktiga, Ruve Reinaste ja Gulliver Oselin kogusid võrdselt 11 punkti. Kristo Popov oli Paide X tiimi edukaim 19 punktiga, Martin Talviste lisas meeskonna kontosse 14 punkti.