Registreerimine on avatud! Optibet Rahvaliigas pannakse pall mängu neljas Eesti regioonis

-Optibet Rahvaliiga korraldajad | Foto: Optibet Rahvaliiga

Eesti korvpallipüramiidi põhi läheb uuel hooajal veel laiemaks, kui Eesti Korvpalliliidu, MTÜ Rahvaliiga ja piirkondlike koostööpartnerite ühiste jõupingutuste tulemusena pannakse Optibet Rahvaliigas pall mängu neljas Eesti regioonis. Kokku oodatakse osalema 80-90 meeskonda.

Põhja regioon võtab kokku Tallinna, Harjumaa ja Raplamaa meeskonnad, Lõuna regioon Tartumaa, Jõgevamaa, Viljandimaa, Võrumaa, Valgamaa ja Põlvamaa tiimid, Kesk regioon Järvamaa võistkonnad ja Ida regioon Ida-Virumaa ja Lääne-Virumaa meeskonnad.

Hooaja vältel selgitavad kõik regioonid oma võistlussüsteemi alusel regioonide meistrid, kes hooaja kulminatsiooniks kogunevad Elvasse mängima Rahvaliiga meistritiitli ja Saku II liiga kohtade nimel. Rahvaliiga finalistid saavad õiguse tõusta Saku II liigasse hooajaks 2022/2023, kui meeskond vastab alaliidu kehtestatud teises liigas osalemise üldistele eeltingimustele.

Optibet Rahvaliiga juhendiga saab tutvuda SIIN.

Registreerimine Optibet Rahvaliiga turniiridele on alanud ning oma osalemissoovist tuleb teada anda vastava regiooni korraldajale (kõik vajalik info juhendis).

Lisainfo ja registreerimine:

Põhja regioon: info (at) rahvaliiga.ee
Lõuna regioon: bcelva (at) bcelva.ee
Kesk regioon: info (at) kk7.ee
Ida regioon: andrus.lehismets (at) gmail.com