Reigo Nõmme 41 punktist Audentese vastu ei piisanud, Toyota avas võiduarve

-Reigo Nõmm ja Reijo Põllu | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga II divisjonis peeti pühapäeval kaks kohtumist, kus Audentes alistas Coop/Mefabi ja Toyota sai tabeli viimaste heitluses jagu Keskturu Kossuklubist.

FOTOGALERII!

Coop/Mefab – Audentes 73:93

Tabeliliider Auduentes tegi vahe sisse juba avaveerandil ning võttis lõpuks kindla 20-punktilise võidu.

Audentese resultatiivseim oli 4 kolmepunktiviset tabanud Carl Sooär, kelle arvele kogunes 28 silma. Matthias Pärn panustas võitu 19, Ragnar Pruuns 17 ja Reijo Põllu 15 punkti. Kaotajate poolelt tõusis üleplatsimeheks Reigo Nõmm, kes tabas koguni 7 kolmepunktiviset ja tõi kokku 41 punkti. Timo Kark lisas 26 silma.

Esikohta hoidval Audentesel on nüüd liigatabelis 7 võitu ja 1 kaotus, Coop/Mefab hoiab 5 võidu ja 5 kaotusega 7. kohta.

Keskturu Kossuklubi – Toyota 47:52 (19:19, 10:1, 9:16, 9:16)

Kahe viimase seni võiduta olnud meeskonna omavahelise kohtumise avaveerand jäi viiki, kuid teisel perioodil viskas Toyota vaid ühe punkti ning poolajaks oli Keskturu Kossuklubi ees 29:20. Teisel poolajal pani oma paremuse maksma aga Toyota, kes võitis mõlemad veerandid 16:9 ja kogu mängu 5 punktiga.

Võitjate parimad skooritegijad olid Janno Juhanson ja Marat Salahhov, kes kogusid mõlemad 15 punkti. Timo Hallist tõi Toyota kasuks 8 silma. Keskturu Kossuklubi resultatiivseim oli 14 punkti visanud Rando Veberson. Seiko Kuik lisas 10 ja Egert Puhm 6 punkti.

9 kaotuse kõrvale esimese võidu saanud Toyota asub liigatabelis eelviimasel ehk 11. kohal, viimasel kohal jätkav Keskturu Kossuklubi on nüüd kogunud 10 kaotust.

II divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Järgmised Tallinna Rahvaliiga II divisjoni mängud peetakse laupäeval, 16. veebruaril, kui omavahel lähevad vastamisi Eelviimased – Nordauto, West Tallinn – Morsad ja Audentes – Retlar/BC Forwards.