Parimate lahenduste meister: Rahvaliiga reklaamimüügi projektijuht Sander Tiit

Sander on kindlalt nõus põhimõttega, et tema poolt pakutavad reklaamlahendused peavad lõpuks olema kliendile kasulikud ning läbi suhtluse leiab ta klientidele sobivaima pakkumise.

“Mulle meeldib inimestega suhelda ja minu stiil pole kellelegi midagi peale suruda, vaid nõu anda ja konsulteerida. Tahan tutvustada Online Media võimalusi ja eesmärk on olla kliendi poolel ja näidata, kuidas meie pakutavast kasu lõigata. Kui potentsiaalse kliendiga vaated klapivad, siis miks mitte koostööd teha,” sõnab Sander.

Sander on entusiastlik noor mees, kellel juba kooliajast spordipisik sees. Erinevad pallimängud on tema lemmikud ning noorena oli väga südamelähedane ka pikamaajooks. Hingega asja juures olles aitabki ta nüüd Online Medial veebiportaalidesse koostööpartnereid leida.

“Tänapäevane reklaamimaailm muutub iga päevaga ja usun, et oleme noore ettevõttena valmis tänapäevaseid, uuenduslikke ja tulemuslikke kampaaniaid klientidega koostöös tegema.”

Sandriga saab ühendust helistades 5345 6636 või kirjutades sander@onlinemedia.ee.


Online Media OÜ portfelli kuuluvad veebiportaalid Korvpall24.ee, Võrkpall24.ee, Jalgpall24.ee, Käsipall24.ee, Fightsports24.ee, Tennisnet.ee, Rahajutud.ee ja Tervisetrend.ee ning harrastajate korvpalliturniir Tallinna Rahvaliiga.