Retlar/BC Forwardsi ääremängija avaldas võidu valemi: meie söödud olid paremad ja visked täpsemad

-Sergei Dragunov (nr. 27) kaitses | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliigas on II divisjonis hooaega kahe võidu ja ühe kaotusega alustanud Retlar/BC Forwardsi meeskond, kes pühapäeval sai kindla 75:45 võidu West Tallinna üle.

Senises kolmes Rahvaliiga mängus keskmiselt endale vaid 53,6 punkti lubanud visata Retlar/BC Forwards ongi ääremängija Sergei Dragunovi sõnul võtnud eesmärgi tõusta liiga üheks parimaks kaitsemeeskonnaks.

“Mäng West Tallinna vastu sujus väga hästi, kuna saime enne veidi ka koos trenni teha. Oleme ka järgmisteks lahinguteks hästi valmis, et mängida kõrgetele kohtadele,” sõnas Dragunov Korvpall24.ee portaalile. “Liigutasime palli paremini ja mängisime kaitses. Vastased ei suutnud nii hästi realiseerida, kui meie – meie söödud olid paremad ja visked täpsemad.”

“Retlar/BC Forwardsi jaoks on kõige tähtsam meeskondlik mäng ning ühtne võistkonnavaim,” kinnitas ääremängija ja lisas: “Üks mäng meil ei sujunud kõige paremini, kuid ülejäänud kaks kohtumist on läinud väga hästi. Eks meil on veel vaja saada paremaks erinevate olukordade lahendamist ja meeskondlikku koostööd.”

Tuleviku kohta sõnas Dragunov: “Eesmärgiks on saada liigas üheks parimaks kaitsemeeskonnaks. Meie soov on näidata, et suudame kaitses mängida.”

Retlar/BC Forwardsi (2-1) järgmine mäng on 11. novembril, kui vastamisi minnakse meeskonnaga Eelviimased (2-1).