Ringmets hiilgas 35 punktiga, kuid Kontsertlavadele ei pruugi sellest piisata

-Raido Ringmets | Foto: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliiga Weekend turniiril peeti selle kalendriaasta viimased mängud eelmise nädala pühapäeval. Arctic Sport divisjonis peeti kolm kohtumist, mis tabeliseisu veel segasemaks muutsid.

FOTOGALERII!

Suure võidu sai tänavusel hooajal raskustes olnud KK Pelgulinn (3-4), kes 90:67 (24:17, 22:15, 28:24, 16:11) mängis üle Föönixi (3-6). Henry Ahven viskas võitjate parimana 27 punkti, Mario Hamburg lisas 16 silma ja Rene Rooneem 15 punkti. Kaotajate kasuks tõid Kert Kütt ja Ivo Remmelga võrdselt 15 punkti.

Samuti kindla võidu teenis Kontsertlavad.ee (4-5), kes alistas 81:55 (22:19, 22:9, 18:10, 19:17) Aexpo (2-5). Võitjate poolel hiilgas meistriliigakogemusega Raido Ringmets 35 punktiga, Henry Sten Vainola tõi 19 silma. Vastaspoolel tõid Jan-Matthias Mandri 12 ning Targo Tamm ja Tarmo Antson kumbki 11 silma.

Kõige tasavägisem kohtumine I divisjonis peeti Park Minigolfi (3-4) ja A Le Coqi (4-5) vahel, kui kohtumist alustasid paremini “õlletootjad”, kuid rohesärkide tõus teisel poolajal tõi 66:59 (11:15, 10:15, 21:9, 24:20) võidu Park Minigolfile. Andri Jõema tõi võitjatele 20 ja Marek Olland 15 punkti, Raiko Annask viskas kaotajate edukaimana 23 silma, Martin Riik tõi 13 ja Marten Raiend 12 punkti.

Arctic Sport divisjonis on osadel meeskondadel kõik põhiturniiri üheksa kohtumist peetud. Viis paremat pääsevad kõrgemasse ja viis järgmist madalamasse vahegruppi. Ehton (6-2) ja Rim (6-2) on koha kõrgemas vahegrupis endale juba kindlustanud, Mediq Eesti (5-2) pääse on samuti sisuliselt kindel. Ülejäänud kahele kohale on pretendente viis, sealhulgas ka praeguseks kõik mängud pidanud A Le Coq (4-5) ja Kontsertlavad.ee (4-5), kelle saatus on nüüdseks aga teiste tiimide kätes.

Arctic Sport divisjoni TULEMUSED ja LIIGATABEL.

-Morsad – N.G.T | Foto: Siim Semiskar

Spalding divisjonis oli hooaja esimesele kaotusele väga lähedal Morskade meeskond, kes oli suure osa kohtumisest N.G.T vastu kaotusseisus, kuid suutis võtta 67:54 (8:19, 23:8, 8:15, 28:12) võidu.

Spalding divisjonis algasid möödunud nädalavahetusel vahegrupimängud. Kõrgem ehk C-vahegrupp on 8-liikmeline ja sinna tulid omavahelised mängud kaasa. Madalam ehk D-vahegrupp on 6-liikmeline ja seal mängivad meeskonnad kõik omavahel läbi.

Spalding divisjoni tulemused (C-VAHEGRUPP ja D-VAHEGRUPP) ja liigatabelid (C-VAHEGRUPP ja D-VAHEGRUPP).

Optibet Rahvaliiga Põhja divisjon koosneb hooajal 2019/20 Weekend ja Regular sarjadest. Weekendi näol on tegemist mugavusformaadiga, kus mängud toimuvad nädalavahetuseti TTÜ spordihoones ning meeskondadel on kogu mängudeks vajalik ära korraldatud. Regular sarjas korraldavad võistkonnad oma kodumänge ise. Mõlemad sarjad on veel omakorda jagatud kaheks tugevusgrupiks ehk I ja II divisjoniks.


Rahvaliiga nimitoetajaks on teist hooaega järjest Optibet, ametlikuks joogipartneriks A Le Coq, varustuspartneriks FIFAA (läbi Spaldingu kaubamärgi) ning auhinnalauda on lubanud täita Kuulsaal, Fit 360, Mediq24.ee, Maremark ja Tarbatu Tervisepark.

Tarbatu Tervisepargi näol on tegemist ka Optibet Rahvaliiga ametliku tervisepartneriga, kus kõigil liigas mängivatel palluritel on läbi hooaja kõik teenused (k.a. spordimassaaž) 20% odavamad! Kui juba enne hooaega on vaja oma muredele lahendust leida, siis tasub Tarbatu Tervisepargiga ühendust võtta meiliaadressil nele@tervisepark.ee või broneerida aeg nende veebilehel.

Optibet Rahvaliiga kohta saab lisainfot ja küsimused võib esitada meiliaadressil info@rahvaliiga.ee.