Suur suvi ei sega Tallinna Rahvaliiga ettevalmistusi ning registreerimine on täies hoos!

-Tallinna Rahvaliiga | Foto: Pixabay/Tallinna Rahvaliiga

Tallinna Rahvaliiga korraldustiim istus täies koosseisus koos selle nädala esmaspäeval ning paika pandi edasised tegevusplaanid. Meeskondade registreerimine on aktiivselt käimas ning mitmed tiimid on olnud kiired ning oma osalemisest Rahvaliiga 2018/19 hooajal juba ka teada andnud.

Augusti esimestel päevadel on plaanis Rahvaliiga.ee veebilehel panna ka registreerunud võistkondade hetkeseis, mis siis hakkab jooksvalt täienema. Nagu varem välja öeldud, siis liigas saab esimesel hooajal olema 24 kohta ning selle piiri saavutamisel läheb registreerimine lukku.

Need 24 meeskonda jagunevad hooajaks kahe divisjoni vahel, kus I divisjon on veidi edasijõudnumate harrastajate tase, kus võib kaasa lüüa ka kuni kaks teises liigas registreeritud pallurit. II divisjoni jätame korvpallisõpradele, kes Eesti Korvpalliliidu liigasüsteemis ei mängi.

Rahvaliiga peakorraldaja Reimo Luht ütles Korvpall24.ee portaalile: “Tahame meeskonnad jagada divisjonidesse selliselt, et kõik oleks võimalikult rahul ja saaksid mängida endale jõukohaste vastastega. Oluline on ka paika saada parim võimalik liigasüsteem.”

Tallinna Rahvaliiga alustab hooaega 29. septembril ning avavoorus on plaanis pakkuda nii mängijatele kui ka pealtvaatajatele üllatustega pikitud mõnus korvpalliõhtu. “Arvestades täna siin välja käidud mõtteid, siis loodame, et sellel kuupäeval on põhjust lisaks liigas pallivatele mängijatel Sõle Spordihoone poole sammud seada ka korvpallihuvilistel pealtvaatajatel!” loodab Luht, et üheskoos suudetakse meelelahutust pakkuda ka tribüünil oma meesperele kaasa elama tulnud pereliikmetele või kaaslast ergutama tulnud sõpradele.

“Väga meeldiv on tõdeda, et ühise laua taha on sattunud nii palju inimesi, kellele harrastuskorvpall korda läheb ning kes soovivad tõsta kohaliku harrastuskorvpalli korraldamise taset. Tahame kindlasti viia Rahvaliiga korvpallisõprade jaoks uuele tasemele ning tähtsustada seda korvpallipüramiidi osa, mis seni on teenimatult varju jäänud,” lisas Korvpall24.ee peatoimetaja Siim Semiskar.

Kuniks hooaeg täiel tuuridel käima läheb, pakume läbi Korvpall24.ee keskkonna lugemist kõigi liitunud tiimide kohta. Otsa tegi lahti liiga valitsev meister KK Pelgulinn ning kohe-kohe avaldame pikema intervjuu juba teeneka Rahvaliiga tiimi LakiLakide esindajaga.

Kui tahad oma juba koos käiva korvpallitiimiga või lihtsalt oma lõbuks palli patsutava sõpruskonnaga teha ühe mõnusa korvpallihooaja ning nautida seejuures head korraldust ning aktiivset kajastust liigas toimuva kohta, siis räägi oma tiimikaaslastega läbi ning pane meeskond Rahvaliigasse kirja!

Täpsem info Tallinna Rahvaliiga kohta on üleval veebilehel Rahvaliiga.ee, kus saab meeskonna osalemishuvist ka märku anda. Kõikidele küsimustele saab vastused meiliaadressil info@rahvaliiga.ee.