Tabeliliider Park Minigolf sai kindla võidu, Kontsertlavad.ee alistas Aexpo/Estravani

-Kontsertlavad.ee | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga I divisjonis jätkab liidrikohal Park Minigolf, kes teenis pühapäeval kindla võidu MGT Teami üle. Lival BC sai jagu A Le Coqist ja Kontsertlavad.ee alistas tasavägises mängus Aexpo/Estravani.

FOTOGALERII!

A Le Coq – Lival BC 70:77 (14:23, 15:21, 12:15, 29:18)

Liigatabelis enne tänast viimasel kohal olnud Lival BC võitis avaveerandi 9 punktiga ning läks viimasele veerandile vastu juba 59:41 eduseisus. A Le Coq suutis viimase veerandaja küll võita, kuid mängu enda kasuks pöörata neil enam ei õnnestunud ja Lival BC võitis kohtumise 7 punktiga.

Võitjate parim oli Sven Rungi, kes viskas üleplatsimehena 28 punkti. Heikki Pukk lisas 20, Risto Merimaa 11 ning Eduard Zinovjev 10 silma. A Le Coqi parimad punktitoojad olid Raiko Annask ja Alvin Kuimet, kes said mõlemad kirja 14 punkti. Meelis Levkoi arvele jäi 11 silma.

A Le Coqil on nüüd kirjas 3 võitu ja 6 kaotust, mis annab neile liigatabelis 8. koha. Lival BC sai 7 kaotuse kõrvale 2. võidu, millega tõusti eelviimasele ehk 11. positsioonile.

Kontsertlavad.ee – Aexpo/Estravan 56:51 (12:14, 15:4, 8:17, 21:16)

Teisel perioodil vaid 4 punkti visanud Aexpo/Estravan kaotas avapoolaja 18:27, kuid tuli kolmandal veerandajal mängu tagasi ja otsustavale neljandikule mindi vastu 35:35 viigiseisult. Viimasel veerandil pani oma paremuse maksma siiski Kontsertlavad.ee, kes võitis kohtumise 5 punktiga.

Kontsertlavad.ee resultatiivseim oli 4 kolmepunktiviset tabanud Argo Klemmer, kelle arvele kogunes 25 silma. Kristo Jürisalu sai kirja 8 ning Andero Haas ja Tanel Virtmann lisasid mõlemad 6 punkti. Kaotajate parim oli 12 punkti visanud Kristjan Prüüs. Tarmo Antson lisas 11, Kaspar Osila 10 ja Karl Erich Orgusaar 6 punkti.

Mõlemal meeskonnal on nüüd liigatabelis 5 võitu ja 4 kaotust. Aexpo/Estravan asub tänu paremale punktivahele (+7) 5. kohal, Kontsertlavad.ee (+3) on 7. positsioonil.

Park Minigolf – MGT Team 76:55

Liigatabeli liider Park Minigolf võttis oma neljanda järjestikuse võidu, alistades 21 punktiga MGT Teami. MGT Team suutis viimase veerandi küll võita, kuid ohtlikult lähedale Park Minigolfile enam ei pääsetud.

Park Minigolfi resultatiivseim oli Marek Olland 22 punktiga, Priit Suitslepp lisas 9 ja Veiko Vare 8 silma. Janno Priivits, Kristjan Pulma ning Ingmar Sau said kõik kirja 7 punkti. Kaotajate parim oli üleplatsimehena 31 punkti visanud Vitali Šerstnjov. Anton Tsertov tõi 9 ja Aleksei Hamalainen 7 punkti.

Esikohal jätkaval Park Minigolfil seisab nüüd tabelis 8 võitu ja 1 kaotus, MGT Team langes aga 2 võidu ning 7 kaotusega viimasele ehk 12. kohale.

I divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Tallinna Rahvaliiga I divisjoni mängud jätkuvad pühapäeval, 10. veebruaril, kui omavahel lähevad vastamisi Mediq Eesti – SkyMobile, Omniva – Lival BC ja Kontsertlavad.ee – MGT Team.