Tallinna Rahvaliiga alustab hooaega uue veebilehega

-Tallinna Rahvaliiga | Foto: Pixabay/Tallinna Rahvaliiga

Uuenduskuuri läbi teinud Tallinna Rahvaliiga toob Eesti harrastuskorvpalli uued tuuled, kui senisest suuremat tähelepanu pööratakse liiga tegemiste paremale kajastamisele.

Kuna Tallinna Rahvaliiga korraldamisel on alates tänavusest hooajast käe külge pannud ka Korvpall24.ee, siis teeme endast kõik oleneva, et Rahvaliiga harrastuspallurid on paremini esil nii sõnas kui pildis.

Esimeseks nähtavaks muudatuseks on Tallinna rahvaliiga kolimine uuele domeenile rahvaliiga.korvpall24.ee, kuhu pääseb ligi ka otse trükkides brauserisse sisse Rahvaliiga.ee.

Muidugi on uuenenud ka veebileht, millest hetkel näete esialgset versiooni. Õigetel hetkedel on lisandumas ka kõik muu oluline info, alates osalevatest võistkondadest ja mängijatest, kuni statistikani välja.

Kogu liigahooajaga käib kaasas pidev uudiskajastus ning aasta jooksul on läbi intervjuude ning uudislugude võimalus veel paremini tundma õppida oma vastasmängijaid ning kohalikke harrastuskorvpallureid.

Kuna meie üheks eesmärgiks on Eesti korvpalli arendamine ning harrastuskorvpall on selle püramiidi kõige madalama taseme üks oluline osa, siis paneme oma õla alla, et ka seda osa Eesti korvpallist senisest hoopis paremini pildile tuua.

Korvpall24.ee ning Tallinna Rahvaliiga soovivad kõigile mängijatele ja korvpallihuvilistele toredat 2018/19 hooaega ning kohtume platsil!