TULE KOHALE! Optibet Tallinna Rahvaliiga alustab 29. septembril hooaega suurejooneliselt

-Optibet Tallinna Rahvaliiga | Foto: Pixabay/Korvpall24.ee

Optibet Tallinna Rahvaliiga alustab tänavust korvpallihooaega 29. septembril, kui Sõle Spordihoones peetakse algusega kell 14.00 esimesed seitse tulist kohtumist ning toimub ka liiga pidulik avamine.

Rahvaliiga alustab hooaega 24 meeskonnaga, kes on jagatud kahte divisjoni. Põhiturniiri neli paremat pääsevad otse veerandfinaali ning kohtadele 4.-12. platseerunud tiimid mängivad omavahel välja ülejäänud neli veerandfinalisti. Eraldi võitjad selgitatakse mõlemas divisjonis ning liiga lõppeb 2019. aasta kevadel meeleoluka finaalpäevaga.

Ka Optibet Tallinna Rahvaliiga avalöök saab olema vägev, kui Sõle Spordihoonesse koguneb sel laupäeval umbes 150 harrastuskorvpallurit ja nende sõbrad, tuttavad ja toetajad.

Lisaks korvpallilahingutele pakuvad silmailu tantsutüdrukud ning peetakse Optibeti viskevõistlus, kus osalejad loositakse kõikide soovijate hulgast nii mängijate kui publiku seast.

Kell 14.00 alustatakse esimese kolme võistlusmänguga, millega antakse kohe Rahvaliiga hooajale sportlik avalöök. 15.45 toimub liiga ametlik avamine ning 16.15 lähevad sümboolses avamatšis peaväljakul vastamisi Online Media ja A Le Coqi meeskonnad. 18.00 peetakse avapäeva lõpetuseks veel kolm põnevat korvpallikohtumist.

Kõik pealtvaatajad on oodatud Optibet Tallinna Rahvaliiga avapäevale kaasa elama!

Lisainfo veebilehelt Rahvaliiga.ee.

AJAKAVA (29. september 2018)

14.00
KK Pelgulinn – SK Rim
Retlar/BC Forwards – Keskturu Kossuklubi
Omniva – Park Minigolf

15.45 Hooaja meeleolukas avamine

16.15 Online Media – A Le Coq

18.00
Toyota – West Tallinn
Coop/Mefab – Esecom
Mediq Eesti – LiVal