VIDEO | Oktoobri MVP Martin Pingin: amatöörkorvpallurid pole kunagi rahul!

Optibet Rahvaliigas toimus möödunud laupäeval lisaks kuuele võistlusmängule veel mitmeid huvitavaid sündmusi, kui oma auhinna sai kätte üks oktoobri kõige silmapaistvamatest mängijatest, toimus järjekordne Polari viskemäng ning loositi välja esimene Mediq24.ee kingikott.

Oktoobri parimateks mängijateks valiti liiga korraldajate poolt Martin Pingin ja Ove-Kristjan Kallas. Esimesena sai lõpuks oma väljateenitud auhinna kätte Weekend formaadis KK Pelgulinna värve esindav Pingin, kellega tegime ka lühikese intervjuu. Usutlus on tehtud vahetult pärast Pelgulinna kaotust Rimi meeskonnale.

“Päris tore oktoober oli, aga ei midagi erilist, pean ütlema. Oli palju kutte, kes olid vähemalt sama head,” sõnas Pingin tagasihoidlikult ja hirmutas konkurente, et tema on võimeline oma mängutaset veel tõstma. “Meie kui amatöörkorvpallurid pole kunagi rahul. Ei iseenda, ei kohtunike ega mitte millegagi. Saab paremini küll,” muigas valusa käega tagamees.

Valitsev meister KK Pelgulinn tema sõnul vähem kui tiitliga ei lepi ka sel hooajal. “Enamus satsid lähevad tiitlile (välja)… vähemalt enda arust,” naljatas Pingin ja lisas: “Meil on praegu hapu. Nimekiri on ilus, aga koha peal on kehv, kuna (mängudel käib) vaid 5-6 meest. Hetkel on nii, proovime ellu jääda.”

Optibet Rahvaliiga kuu parimad mängijad saavad autasustatud Tarbatu Tervisepargi tasuta külastuse kinkekaardi ning Fit360 toidulisandite kingikotiga.

Auhinnaga lahkus saalist ka Rimi meeskond, kes just Pingini ja teiste Pelgulinna meeste elu kibedaks tegi. Mediq24.ee poolt välja pandud kinkekoti, kus sees erinevad vajalikud meditsiiinitarvikud, loosivad liiga korraldajad välja edaspidi kord kuus. Seekordne loosimine sai võetud ka videosse ning fortuunaks oli Optibet Rahvaliiga peakohtunik Reimo Luht.

Välja jäi aga seegi kord andmata Polari spordikell, kuna viskemängul osalejatel Karlil ja Elsbethil ei õnnestunud otsustavat viset tabada. Rahvaliiga hea toetaja AS Mefo poolt on viskevõistluse auhinnaks välja pandud Polar A370 aktiivsusmonitor. Vaata videost, kuidas läksid seekordsete osalejate visked!

Optibet Rahvaliiga Põhja divisjon koosneb hooajal 2019/20 Weekend ja Regular sarjadest. Weekendi näol on tegemist mugavusformaadiga, kus mängud toimuvad nädalavahetuseti TTÜ spordihoones ning meeskondadel on kogu mängudeks vajalik ära korraldatud. Regular sarjas korraldavad võistkonnad oma kodumänge ise. Mõlemad sarjad on veel omakorda jagatud kaheks tugevusgrupiks ehk I ja II divisjoniks.


Rahvaliiga nimitoetajaks on teist hooaega järjest Optibet, ametlikuks joogipartneriks A Le Coq, varustuspartneriks FIFAA (läbi Spaldingu kaubamärgi) ning auhinnalauda on lubanud täita Kuulsaal, Fit 360, Mediq24.ee, Maremark ja Tarbatu Tervisepark.

Tarbatu Tervisepargi näol on tegemist ka Optibet Rahvaliiga ametliku tervisepartneriga, kus kõigil liigas mängivatel palluritel on läbi hooaja kõik teenused (k.a. spordimassaaž) 20% odavamad! Kui juba enne hooaega on vaja oma muredele lahendust leida, siis tasub Tarbatu Tervisepargiga ühendust võtta meiliaadressil nele@tervisepark.ee.

Optibet Rahvaliiga kohta saab lisainfot ja küsimused võib esitada meiliaadressil info@rahvaliiga.ee.