VIDEO | Pealtvaataja tabas Rahvaliigas keskjoonelt ja napsas Aivar Kuusmaa nina alt Polari peaauhinna!

Optibet Rahvaliigas tuli möödunud pühapäeval kätte see hetk, kus Polari kellaviskel õnnestus ühel täpse käega pealtvaatajal keskjoonelt tabada ja peaauhinnaks olnud Polar A370 kellaga koju minna.

Sel nädalavahetusel oli Rahvaliigas topelt mängudepäev ning laupäeval said Polari viset proovida kaks neidu, kes kolmesejoonelt üritades olid auhinna võitmisele väga lähedal.

Pühapäevaste teiste mängude poolajapausil tõotas Polari viskemäng kohe algusest tulla väga põnev, kui osa otsustas võtta ka legendaarne snaiper Aivar Kuusmaa.

Kuusmaa ja pealtvaatajate hulgast mängima tulnud Heldur viskasid esmalt kolm ringi vabaviskeid, et selgitada kumb meestest auhinna eest viskama pääseb. Kuna kumbki ei eksinud, siis otsustati anda mõlemale võimalus keskjoonelt proovida.

Kuusmaa lubas lahkelt konkurendil esimesena üritada ning tagantjärele targana öeldes oli see suur viga, sest Heldur saatis keskjooneviske lauapõrkega läbi rõnga. Kuusmaa üritas küll ka endale võimalust välja kaubelda, kuid Polar A370 auhinnakell anti juubeldava publiku ees õnnelikule Heldurile.