Viimasel veerandajal 36 punkti visanud Park Minigolf alistas Aexpo/Estravani

-Park Minigolf – Aexpo/Estravan | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga I divisjoni liider Park Minigolf alistas laupäeval võimsa viimase veerandi toel Aexpo/Estravani. MGT Team võttis otsustaval veerandil võidu Omniva üle ja Rim kaotas võitluslikus mängus Mediq Eestile.

FOTOGALERII!

Omniva – MGT Team 71:77 (19:20, 14:27, 26:12, 12:18)

MGT Team võitis avapoolaja 47:33, kuid kolmandal veerandil tuli Omniva mängu tagasi ja otsustavale neljandikule mindi vastu viigiseisul 69:69. Viimasel veerandil pani enda paremuse maksma siiski MGT Team, kes võttis teise järjestikuse võidu.

Võitjate poolelt kerkis üleplatsimeheks 5 kolmepunktiviset tabanud Vitali Šerstnjov, kes sai kirja koguni 40 silma. Roman Šerstnjov panustas 14 ja Aleksei Hamalainen 12 punktiga. Omniva resultatiivseim oli 22 silma visanud Simo Jaanus, Aivar Kuldsaar lisas 18, Priit Pichen 13 ja Henrik Rooba 7 punkti.

Mõlemal meeskonnal on nüüd kirjas kaks võitu ning viis kaotust. Liigatabelis asuvad Omniva ja MGT Team vastavalt 9. ning 10. kohal.

Rim – Mediq Eesti 69:74 (11:24, 22:8, 17:23, 19:19)

Avaveerandi 13 punktiga kaotanud Rim tuli teisel perioodil mängu tagasi ja läks poolajapausile napis 33:32 eduseisus. Kolmandal veerandil kaldus initsiatiiv taaskord Mediq Eesti kätte, kes läks otsustavale neljandikule vastu 5-punktilises eduseisus ja sama suure vahega kohtumine ka lõppes.

Mediq Eesti resultatiivseim oli 5 kolmepunktiviset tabanud Taavi Toomla, kelle arvele kogunes 19 silma. Karl Künter Kaljuveer lisas võidumängus 17, Kristo Jürgenson 16 ja Herki Rank 8 punkti. Kaotajate parimad punktitoojad olid Ingmar Daub 13 ja Rigo Auväärt 12 punktiga, Teet Gross ja Risto Lunts said kumbki kirja 9 silma.

Viienda järjestikuse võidu saanud Mediq Eesti hoiab kuue võidu ja kahe kaotusega 2. kohta, Rim on nelja võidu ja kolme kaotusega 6. positsioonil.

Aexpo/Estravan – Park Minigolf 76:91 (15:18, 24:13, 20:24, 17:36)

Park Minigolf võitis avaveerandi 3 punktiga, kuid jäi poolajavileks kaotusseisu 31:39. Kolmandal veerandajal suutis Park Minigolf vahet vähendada, kuid viimasele neljandikule mindi vastu veel Aexpo/Estravan eduseisus (59:55 ). Otsustava veerandil viskas Park Minigolf koguni 36 punkti ja võttis 15-punktilise võidu.

Park Minigolfi parim punktitooja oli Erik Raud, kes viskas üleplatsimehena 32 silma. Ingmar Sau toetas teda 18 ja Elari Laine 15 punktiga. Kaotajate resultatiivseim oli Tarmo Antson 17 punktiga. Alex Tammemäe lisas 14 ja Jarlet Mägi ning Kristjan Prüüs viskasid mõlemad 12 silma.

Liigatabeli liider Park Minigolf jätkab hooaega seitsme võidu ja ühe kaotusega, 4. kohale langenud Aexpo/Estravanil on nüüd kirjas viis võitu ja kolm kaotust.

I divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Tallinna Rahvaliiga I divisjoni mängud jätkuvad pühapäeval, 20. jaanuaril, kui Sõle spordikeskuses lähevad omavahel vastamisi Omniva – Kontsertlavad.ee, MGT Team – Online Media ja KK Pelgulinn – SkyMobile.