Wildix/Esecom sai põnevusmängus võidulisa Coop/Mefab ja Morsad said veidi kergema tööpäeva

-LakiLakid – Wildix/Esecom | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga II divisjonis sai Wildix/Esecom jagu LakiLakidest ning tõusis neist tabelis mööda. Võidulisa teenisid ka Coop/Mefab ja Morsad, kes alistasid vastavalt Keskturu Kossuklubi ning Toyota.

FOTOGALERII

LakiLakid – Wildix/Esecom 76:84 (20:24, 24:16, 23:23, 9:21)

LakiLakid haarasid avapoolaja järel 4-punktilise eduseisu (44:40) ning sama suure vahega mindi vastu ka otsustavale neljandikule. Viimasel veerandil pani aga oma paremuse maksma Wildix/Esecom, kes võitis kolmanda kohtumise järjest.

Võitjate parimad punktitoojad olid Kristjan Tamm ja Jan-Erik Tihemets, kes viskasid kumbki 17 punkti. Mihkel Loot lisas 15 ning Alar Sala 14 silma. LakiLakide poolelt vastasid Robert Norak ja Heigo Randma mõlemad 20 punktiga, Martin Tõrv sai kaotusmängus kirja 15 ning Joonas Rihma 9 silma.

Wildix/Esecom tõusis liigatabelis 6 võidu ja 2 kaotusega 5. kohale, LakiLakid langesid 6 võidu ning 3 kaotusega 6. positsioonile.

Keskturu Kossuklubi – Coop/Mefab 72:97 (20:31, 21:18, 16:30, 15:18)

Coop/Mefab võitis avaveerandi 11 punktiga, kuid poolajaks vähendas Keskturu Kossuklubi vahe 41:49 peale. Teisel poolajal jätkas Coop/Mefab mängu domineerimist ja võttis lõpuks kindla võidu 27-punktilise võidu.

Võitjate poolelt kerkis üleplatsimeheks Timo Kark, kelle arvele kogunes lõpuks 29 punkti. Kahekohalise punktisummani jõudsid veel Taivo Krass (24), Reigo Nõmm (20) ja Sven Pitkve (13). Keskturu Kossuklubi parim skooritegija oli 28 punktiga Egert Puhm, Rando Veberson lisas 14 ja Seiko Kuik 13 silma.

Coop/Mefab jätkab liigatabelis 5 võidu ja 4 kaotusega 7. kohal, eelviimasel ehk 11. positsioonil asuv Keskturu Kossuklubi püsib 8 mängu järel endiselt võiduta.

Morsad – Toyota 76:41

Morsad domineerisid kohtumist algusest lõpuni ning alistasid Toyota meeskonna koguni 35 punktiga.

Võitjate resultatiivseim oli 13 punkti kogunud Mirko Kiison. Marko Kaljuvee ja Kris Kallas toetasid teda mõlemad 11, Tormi Talirand 10 ning Sergei Solovjov 9 punktiga. Kaotajate parimad olid Timo Hallist, Jüri Luik ja Kaur Männik, kes said kõik kirja 9 silma.

Liigatabelis 2. kohale tõusnud Morsad on sel hooajal kogunud 7 võitu ja 2 kaotust, viimasel ehk 12. positsioonil asuv Toyota on kaotanud kõik 9 seni peetud kohtumist.

II divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Tallinna Rahvaliiga II divisjoni mängud jätkuvad pühapäeval, 3. veebruaril, kui omavahel lähevad vastamisi Nordauto – Retlar/Forwards, LakiLakid – West Tallinn ja Keskturu Kossuklubi – BC Connection.